Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Ha van egy gyártó által...

Ha van egy gyártó által szponzorált italautomata,pl: pepsi, amibe pepsi üdítők vannak,én úgy hallottam, hogy a bolt abba az automatába csak annak a termékeit teheti akié az automata. Ez igaz? Több lent

Figyelt kérdés
A tescoba a minap lattam egy pepsi üditős hűtőpultot. (Nem automata, hanem kinyitod, és kiveszed majd a kasszánál fizetsz) volt benne minden féle üdítő. Ezt a pepsi nem ellenőrzi, hogy amin az ő logója van abba más gyártónak a termékei vannak?

jan. 18. 12:04
 1/8 anonim ***** válasza:
89%
Attól függ, hogy állapodnak meg.
jan. 18. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
81%
Vagy már lejárt a szerződésük és már azt tesznek bele, amit akarnak.
jan. 18. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
89%

Az italautomatát ne keverd a logózott hűtővel. Ha van is italautomata a Tescoba, annak feltöltését nem a Tesco végzi, hanem az automata üzemeltetője, akik a Tescotól csak bérlik a helyet. De bent az eladótérbe biztos nincs automata, maximum kint az üzletsoron.

Az eladótérben lévő logós hűtő más eset. Az is külön szerződés szerint van ott, de elképzelhető hogy már lejárt (bár ilyenkor a logót leszedik róla általában ha nem viszik el a hűtőt). Amúgy elvileg abban is csak az adott gyártó/forgalmazó termékei lehetnének, de ugye itt belép a képbe az árufeltöltő aki ezzel vagy foglalkozik vagy nem, illetve a vásárló is aki bármit visszatehet abba a hűtőbe ha vásárlás közben meggondolta magát.

jan. 18. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

1-es: lehet hogy úgy álapodtak meg hogy más terméket is bele tehetnek mint amilyen a gyàrtó.

3-as: lógó hűtőre gondolok, de ha lejárt a szerződés akkor nem tudom miért nem viszi el a pepsi az gépüket, vagy a logót miért nem veszi le. De szerintem nem régóta van ott az a hűtő mert eddig nem láttam a szerződés nem járhatott le

jan. 18. 14:17
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

"a logót miért nem veszi le"

A Pepsinek miért lenne probléma, ha valahol ki van írva a termékük neve?

jan. 18. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
5-ös: mert ő fizeti a helyet, meg hogy kint lehessen a neve a boltba, és nem az ő termékei vannak benne. Ez olyan mintha lenne egy cipő boltod pl nike, a boltba nike cipőket árulnak, a bolt külsejére meg ki van írva hogy adidas
jan. 19. 06:30
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem olyan. A hűtő oldala egy reklámfelület.
jan. 19. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
88%
6: De ha már lejárt a szerződés, akkor nem fizet. Sőt, így még neki lesz ingyen reklám, ha rajta van a hűtőn a logója.
jan. 19. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!