Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Mit tesznek a Monster energiai...

Mit tesznek a Monster energiaitalba?

Figyelt kérdés
Megittam egy doboz Monster energiaitalt és borzalmasan kikészültem tőle, nagyon ideges lettem minden ok nélkül. Semmi okom nem volt az idegességre, senki nem idegesített fel, ültem magamban és egyre feszültebbé, idegesebbé váltam, szorongtam és talán enyhén féltem is. Ez azért furcsa mert a koffein nincs ilyen hatással rám! Amikor én megiszok egy doboz vagy bögre kávét attól nyugodtabb leszek és utána rendesen tudok aludni is, akkor is ha este iszom meg. És ez nem amiatt van mert olyan gyenge lenne a kávé. Az eszpresszótól is eléggé nyugodtá válok úgy, hogy a megivása előtt nem voltam olyan nyugodt, tehát érzem, hogy a kávé miatt váltam nyugodtabbá. Minél erősebb kávét iszom annál erősebb a nyugtató hatása és egyben még engergiát is ad. Szóval engem a koffein kifejezetten nyugtat és energiával is tölt fel, de nem pörget fel egyáltalán. Akkor az, hogy lehetséges, hogy a Monster energiaitaltól teljesen máshogyan érzem magamat? Borzasztóan felpörget, nem tudok tőle aludni és szorongok is tőle minden ok nélkül. Ez, hogy lehet? Egyáltalán nem olyan nyugodt, kiegyensúlyozott energiát ad mint a kávé. Más is van benne? Utánanéztem az interneten de nem úgy láttam, hogy lenne benne bármi durva dolog. Akkor nem értem. Valaki tudja, hogy esetleg van-e benne valami olyan összetevő is amiről nem írnak? Mert nemhiszem, hogy csak a koffein ilyen hatást vált ki belőlem.

febr. 12. 09:39
 1/10 anonim ***** válasza:
25%
kokain van benne
febr. 12. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
70%
1-es: kokain semmiben sincs, föleg nem szabadon kapható cuccokban.
febr. 12. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
23%
2: De :) Itt már kiderült, hogy a Monster-ben az van :DDDDDDD Nem ez az első ilyen kérdés.
febr. 12. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
a kokainban van kokain
febr. 12. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
Engem meg úgy beporgetett és feljavitotta a kedélyeket hogy egy teljesen más embert varázsolt belőlem. Úgyhogy igen a kokain a válasz.
febr. 12. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
31%
Én még sose ittam ilyen energiaitalokat, de ki fogom próbálni :DD
febr. 12. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
Kiprobalod drogos leszel
febr. 12. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
29%
Koffeint, taurint, műanyagot és még ki tudja, milyen mérgeket.
febr. 12. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem még az időt is felgyorsitja 45 perc mintha 10 perc lenne így elhiszem hogy tényleg gyorsabban telik az idő. Szuper hogy segít tulelni péntekig hogy utána hétvége legyen és a mokuskerek újra kezdődjön.
febr. 12. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Sok édesítőszert (is)
febr. 17. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!