Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Mennyi koffein lehet egy...

Mennyi koffein lehet egy kiskanálnyi arabica instant kávéban?

Figyelt kérdés
Még a gyártó sem tudta megmondani, mert állítólag változó, de nem is milligramm-pontossággal érdekel...

febr. 12. 14:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Neten átlagosan 60mg-ot írnak. Gondolom ez 100grammra vetítve megadott adat.
febr. 12. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
76%
Akkor majd mi biztos megmondjuk.
febr. 12. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Egy adag kávéban ami instantból 1-2tk és rendesből 7-9 gramm kb 100 mg koffein van

Innen tudsz becsülni

febr. 12. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

#1 Kösz, de 100 g-ban 60 mg elég érdekes lenne, hacsak nem kész kávéra gondolnak, de nem lehet tudni, mennyit használtak fel hozzá.

#2 Gondoltam talán valaki közelebb van a tűzhöz.

#3 Én is nagyjából ennyire saccoltam, de azért nem mindegy, hogy 1 vagy 2 kávés (nem teás) kanálnyi.

febr. 12. 14:58
 5/7 anonim ***** válasza:
átlagban egy teáskanállal szoktak instantból javasolni, ami nagyjából két mokkás(kávés) kanál egy adag. amit gondolom egy normális lefőzött kv szintjéhez viszonyítanak. én spórolásbólé egy kávéssal szoktam csak, gyenguszka is, de erre álltam rá mert nekem túl erős egy presszó erősség
febr. 12. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%

"Gondoltam talán valaki közelebb van a tűzhöz."

Mint a gyártó? Annyira ostoba csak nem lehetsz.

febr. 12. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
ne légy ilyen negatív #6, sosem tudhatod hogy nem bukkan-e itt fel valaki aki instant kv gyártásban érdekelt vagy hasonló
febr. 12. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!