Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Mi a véleményed a Kofola nevű...

HunLo kérdése:

Mi a véleményed a Kofola nevű üdítőitalról?

Figyelt kérdés

Én régebben kb.1 éve kóstoltam itt magyarországon ,de nekem akkor annyira nem jött be.Akkor elkönyveltem egy béna Kóla utánzattnak.

Most utána néztem és nem egy kóla utánzattnak készűlt én azt szűrtem le a cikkből ,hanem egy teljesen külön álló üdítőital ,ami Szlovákiában és Cseheknél nagy népszerűségnek örvend.(Még csapolt formában is lehet kapni ott a legtöbb kocsmában ill étteremben állítólag.Ez náluk egyféle népi ital)



ápr. 4. 12:55
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
70%
moslék
ápr. 4. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
91%
Nem szeretem,így nem is szoktam venni.
ápr. 4. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
70%
pocsék
ápr. 4. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
88%
Nem sikerült megkedvelnem. 73-ban voltam először Csehszlovákiában. Akkor azt hiszem, nem találkoztam vele, de később igen. Náluk voltak egészen finom cukorkák és csokoládék, és sok borzalmasan rossz más. Itthon még ismeretlen volt a porfagylalt, ma már nem tűnne fel, hogy náluk milyen mű íze van mindegyiknek.
ápr. 4. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 Hovarju ***** válasza:
95%

Én szeretem. Csapolva még finomabb, mint palackban.

De csak a normál verzió ízlik, az ízesítettek nem.

ápr. 4. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim válasza:
95%
Én nagyon szeretem
ápr. 4. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
88%
Ha valamit adnom kellene az ellenségemnek, akkor a Kofola lenne az. Ennyire rossz.
ápr. 4. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim válasza:
86%
Nekem az egyik kedvenc üditőitalom
ápr. 4. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
82%
Amikor elkezdték nálunk árulni, megkóstoltam őket, de annyira nem jött be. Akkor már inkább a horvát változat, a Cockta
ápr. 4. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
93%
Hozzánk közel van Kassa, nagyon sok ismerősöm szereti a kofolát, de szerintem ihatatlan :/
ápr. 4. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!