Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » A Teekanne gyümölcsteákban...

A Teekanne gyümölcsteákban van koffein? Vagy ezt nyugodtan lehet inni akár még este is?

Figyelt kérdés

2012. febr. 6. 21:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha igazi gyümölcstea, akkor nincs benne, ha gyümölccsel (aromával) izesitett fekete tea, akkor nem jó este inni. Nézd meg, mi van a dobozára irva.
2012. febr. 6. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

pickwicknek vannak fruit amor teái, azokban nincs. szerintme finomak, főleg a szilvás - fahéjas.


[link]

2012. febr. 7. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Elméletileg ezek szerint ebben sincs. Ez is ilyen szilvás fahéjas és nagyon megtetszett. Pedig nem vagyok egy nagy teás, főleg a koffein miatt szoktam kerülni. Nem ide tartozik ugyan, de egyszer úgy jártam hogy baromi fáradt voltam és vettünk valami tök finom üveges teát, aztán képtelen voltam estére elaludni. Tisztára fel voltam pörögve. Mire kiderült hogy a tea tele volt koffeinnel... Na azóta vigyázok minden teával. :)
2012. febr. 7. 09:55
 4/4 A kérdező kommentje:
Van benne bodza-vanília aroma, illetve szilvaaroma. Akkor mégiscsak koffeines?
2012. febr. 8. 11:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!