Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Egy-két darabos filteres teát...

Egy-két darabos filteres teát szebb csomagolással lehet valahol kapni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Kifejezetten egy-két-három darabos, de leginkább egydaranos filteres teát keresnék, gyümölcsteát, főleg. Égy ajándékcsomagba lesz, ahova sok apró dolgot rakok, és támadt egy ilyen fura ötletem, hogy tennék bele teát is, de csak egy filtert. Tehát egydarabos csomagolt filteres teát keresnék (mert meg szeretném adni a módját azért, nem csak úgy beledobnék egy filtert egy többdarabos csomagból). Lehet, hogy ilyen csak az én fejemben létezik, de azért köszönök minden választ előre! :)

2012. jún. 22. 00:49
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Vannak olyan teák, amik a dobozon belül egyenként be vannak csomagolva (színes, díszes tasakba, a lógatója sem látszik ki). Most a polcról például egy HYSON teát húztam le, az pont olyan. Persze ebben is 25 db van, a többit majd te megiszod.

Másik tipp: Bemész egy tipikus teázóba, ahol sokféle teát árulnak. A választék általában egy fadobozban van. Kiszemelsz egyet, aminek a csomagolása tetszik, kifizeted, (lehet olcsóbban megszámítják, mint ha ott fogyasztottad volna, vagy annyiért) de csak a filtert hozod el az ajándékcsomagba.

2012. jún. 22. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Pickwick gyümölcsös teák a dobozon belül külön,színes tasakokban vannak,de ilyen a Twinings is.
2012. jún. 22. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, mennek a zöld kezek! :)
2012. jún. 22. 14:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!