Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Budapesten hol tudnék Jázmin...

Budapesten hol tudnék Jázmin teát vásárolni? Mennyibe kerül?

Figyelt kérdés
Webshop tárgytalan

2012. aug. 16. 03:04
 1/6 anonim válasza:

Sorolom:

Ezek főleg keleti boltok, keleti közértek


-asia center (pontosan nem tudom hol, de több is van az épületben)

-vásárcsarnok, alagsor-fűszeres (meg fogod találni, szintén ázsiai közért, mindenféle fűszert is tartanak, keleti zöldségeket, mindent....)

-józsefvárosi piac, kisáruházak oldala, eleje (ázsiai közért)


Ha egy tanácsot elfogadsz, azért nem árt vigyázni ezekkel az ázsiai cuccokkal, úgy tudom ,hogy többnyire bevizsgálatlanok, ezért simán lehet egérszar, vagy patkányméreg is a teában, érdemes a drágábbat megvenni meg ugye mindenből azt amiből sok fogy :) de azért ne ijedj meg.

2012. aug. 16. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Remélem segítettem. Apám is nagyon szereti :))
2012. aug. 16. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Akárhol. Akár rossmannban is.

Gyártja például a herbária is, és azt hiszem a stassen is. De ha bemész egy boltba ahol árulnak teát is, biztos találsz több félét.

2012. aug. 16. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Lehet, hogy a második válaszoló megoldása egyszerűbb :) mondjuk az ázsiai boltban vásárlásnak külön hangulata van.
2012. aug. 16. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Vagy elmész valamelyik teaházba a sok közül. Ott legalább ellenőrzött minőséget kapsz, nem patkánymérget.
2012. aug. 16. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm mindenkinek a válaszokat!:) Sokat segített mindegyik hozzászólás! Köszönöm :)
2012. aug. 16. 21:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!