Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Szerintetek igaz hogyha...

Szerintetek igaz hogyha reggel meg eszel egy almát, az sokkal jobban ébren tart mint egy kávé?

Figyelt kérdés

2013. jan. 19. 22:15
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2013. jan. 19. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
52%
Baromság, hallottam már ezt kipróbáltam, bealudtam a munkahelyemen, 3 óra meló után. Már mentem is ki a "konyhába" gyorsan valami kávéért. A kávé a jó! És az egészséges is bizonyos mértékig mert mégsem iparilag összevegyszerezett energia ital.
2013. jan. 19. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem, viszont a zöldtea tényleg jobb. Hosszabban fejti ki a hatását mint a kávé.... tapasztalat.
2013. jan. 19. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Szóval az engergia ital is sz*r?
2013. jan. 20. 01:05
 5/9 anonim ***** válasza:
Méghozzá egy nagy rakás! :-)
2013. jan. 20. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Rendben köszi a válaszokat,sokat segítettetek. Eddig mindig energiaitalon éltem,ki se próbáltam a kávét,de mostantól ki fogom!
2013. jan. 21. 00:25
 7/9 anonim ***** válasza:
Kérdező. Hogy jön a kérdésedhez az energiaital? Akkor miért nem azt kérdezted eleve, hogy energiaital vagy kávé? Én azt hittem a kávét akarod lecserélni valami másra. Ennek így semmi értelme.
2013. jan. 21. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Igazából igaz. :D

Ha reggel éhgyomorra megeszek egy almát, olyan szinten marja a gyomromat, hogy ha direkt akarnék, se tudnék elaludni. xD

Inkább kávé, jó az. Csak ne instant vackot igyál.

2013. jan. 27. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem igaz, viszont az igen, ha eszel egy almát, mielőtt innál zöld teát, akkor nem leszel rosszul.
2017. ápr. 2. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!