Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Citromfű-teából 1 nap maximum...

Citromfű-teából 1 nap maximum mennyit lehet meginni?

Figyelt kérdés

2013. febr. 13. 08:19
 1/8 anonim ***** válasza:
Miért, mit akarsz vele? Este, lefekvés előtt szokták inni, mert stresszoldó és álmosít. Egy bögre ilyen céllal bőven elég belőle, tapasztalat. Amúgy 3-4 csésze a maximális napi adagja.
2013. febr. 13. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

1 nap max olyan 1-2-bögrével.

Én 1 nap 1 kannával megszoktam inni.

2013. febr. 13. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Pánikbeteg vagyok,és nyugtató helyett szeretném ezt inni.

Második válaszoló: Filtereset vagy rendes teából iszod?:)

2013. febr. 13. 11:21
 4/8 anonim ***** válasza:
Azért ettől nagy csodát ne várj. Sokkal gyengébb a hatása mint a gyógyszereknek. Persze ez attól is függ, hogy eddig mit szedtél, milyen dózisban, és milyen fokú a pánikbetegséged.
2013. febr. 13. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szálasat ha bögrével iszom, filtereset ha kannával.
2013. febr. 14. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Első/harmadik válaszoló vagyok.

Én is szoktam inni, eddig filtereset, egy bögrébe egy filtert raktam, de ha legközelebb veszek, az szálas lesz.

Egyébként tényleg ne számíts csodára, csak ha nem súlyos a betegséged.

Gyógyszertári asszisztens a végzettségem, plusz a jelenlegi főnököm pánikbeteg, tudom miről van szó.

2013. febr. 14. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Na kipróbáltam a szálasat és a filtereset is, nekem mindkettő hatott! Sajnos nekem elég kemény a pánikbetegségem, nem csak szorongásom, hanem "rendes" rohamaim vannak...Persze szedek rá gyógyszert, meg járok dokihoz, de ez nem mindig elég...Este megittam egy ilyen teát, és nagyon elálmosított, nekem bevált.:)

Egyébként a gyógyszertárban is rákérdeztem, azt mondták, hogy napi max. 3-at érdemes inni, mert egy idő után hozzászokik a szervezet,és nem fog hatni. Ezért kérdeztem,hogy kinek mi a tapasztalata.:)

2013. febr. 15. 08:09
 8/8 anonim válasza:
en is a panikbetegsegre iszom,es tenyleg almosit,es olyan nyomott vagyok tolle egesz nap,igaz az elso 2hetben eljottek a tunetek,szerintem igy probalt a szervezetem reagalni ellene,mert hat nagyon szeretnek azok a rossz gondolatok ott maradni a fejemben,de tenyleg nagyon jo a tea,en napi 3cseszevel is iszoka,amugy ismerek olyat aki nagyon stresszes idoszakban napi 1litert is ivott,es ugy gyogyult meg! amugy hogy hasznalt neked?
2014. márc. 29. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!