Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Kávészeretők, a felsoroltak...

Kávészeretők, a felsoroltak közül szerintetek melyik a legfinomabb, aromásabb kávébab?

Figyelt kérdés

Amiket errefele (Németország) általában kapni lehet a boltokban: Segafredo, Lavazza, Tschibo, Jacobs, Eduscho, Mövenpick, Dallmayr.


Ti melyiket kedvelitek ebből, ártól függetlenül, melyik az, amelyik finom, teljes ízű?


Mi eddig a Tschibót és a Dallmayr-t próbáltuk, de mindkettő túl vizes ízhatású volt, nem elég aromás. A legközelebbi vásárlás előtt szeretnék informálódni, hogy melyiket érné meg szerintetek, mert sajnos 1 kilós a legkisebb kiszerelés, így 1 vagy 2 hónapig muszáj azt inni, amit veszünk. Eddig mindegyikből a legerősebb változatot vettük.


2013. jún. 12. 18:34
 1/7 anonim ***** válasza:
A Jacobs meg az Eduscho is jó. Én ajándékba szoktam ezek közül kapni valamelyiket és ezek nagyon finomak, meg van is bennük erő is :)
2013. jún. 12. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Lavazza ,vagy ha lehet nálatok kapni :PELLINI Eszpressó dark .

Lavvazza abol pedig a narancssárga

2013. jún. 12. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mövenpick kávét nagy ritkán iszom és szeretem:)
2013. jún. 12. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

[link]


Ilyet keress. Legjobb.

2013. jún. 12. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. A Lavazza jóval drágább, mint amiket eddig vettünk, de ezekszerint meg is éri az árát? :)
2013. jún. 13. 11:39
 6/7 anonim ***** válasza:
Megéri, ha jót szeretnél inni. Ha abból indulsz ki, hogy ha beülsz egy kávézóba és kb. 600 Ft egy adag kv, máris átértékeled a drágaság fogalmát.
2013. jún. 13. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Aztán még a németek sírnak, hogy 2 euró a kávé :)
2013. jún. 14. 09:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!