Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Eddig ilyen közepes boltokban...

Eddig ilyen közepes boltokban (Spar, Aldi, CBA) nem is láttam Dr. Peppert, sőt kisebb Tescokban sem. Most meg egy akkora boltban láttam, ahova egyszerre max. Három ember tud bemenni, mert olyan kicsi. (Kolosy tér) Ez mért van?

Figyelt kérdés

2013. júl. 3. 21:17
 1/6 anonim válasza:
Intersparba van fél és 2 literes is. Legalábbis nálunk.
2013. júl. 3. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
a spárban is van
2013. júl. 3. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
valoszinuleg megveszi a nagyobb boltban es rarakja a maga arreset , elottem egy no 10.000 Ft-ert vett milkat valszeg ő is ezt csinalja
2013. júl. 3. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Phoney ***** válasza:
Láttam már kisboltban olyan italt, amit akkoriban még kb. sehol nem árultak az országban... és nem italszaküzlet volt.
2013. júl. 4. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mert Bp-en kisebb boltokban is lehet kapni! Több helyen is! Vidéken meg marad a nagyobb áruházak polcain, elérhetőek!
2013. júl. 4. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Egy kisváros kis Tescojában fél éve látok rendszeresen, akárhányszor bemegyek.
2013. júl. 5. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!