Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Melyik a jobb a Pepsi vagy a...

Melyik a jobb a Pepsi vagy a Coca-cola? Vagy a CBA-ás?

Figyelt kérdés
2013. júl. 6. 20:40
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Coca. Szerintem.

Saját márkásat nem szoktam venni. Ha colat akarok inni, akkor az legyen valódi cola.

Viszont egy előző hozzászóló ajánlása alapján adok egy esélyt a CBA-snak.:) Majd egyszer...

2013. júl. 7. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim válasza:
Coca a legjobb meg a citromos Pepsi!:)
2013. júl. 7. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Hát a cola így se úgyse igazi de mind1...értem a lényegét..

mellesleg nem szeretem a colát..ha egyszer veszek akkor azt amit a kezem közé akad.

2013. júl. 7. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Coca Cola utána a Pepsi!
2013. júl. 8. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
a Coca Cola a legjobb mivel az az ELSŐ tehát az az IGAZI kóla, az összes többi kólaszármazék csak azt próbálja utánozni (ugyanis máig titkos recept alapján készítik). nem mellesleg ízvilágát tekintve is messze lekörözi szerintem a többit legyen az sajátmárkás vagy pepsi...
2013. júl. 8. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Szerintem Coca Cola a legjobb
2013. júl. 15. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim válasza:
Ha iszok akkor Coca-t iszok :D
2013. júl. 15. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Pepsi
2013. aug. 26. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:

Mindig amikor lemegyek a nagymamámhoz és megkérdezi milyen innivalót hozzon mondom neki hogy vegyen egy finom COCA colát akkor minden eggyes alkalommal visszajön egy márkátlannal a sarki boltból mert hogy az olcsóbb és ugyanolyan az íze... Hát nem kedves nagymamák ,nem.

Szerintem a Coca Cola a legjobb bár igaz hogy Pepsit nem iszok és nem nagyon ismerem

2013. szept. 1. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 Süle Dominik ***** válasza:
Ti hülye bal****** nem tudjátok hogy a pepsi gyógyitó hatású és màig titkos a receptje a cocában kokain is van egy pici mert benne van a nevébem hogy coca vagyis kokain
2014. jan. 3. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!