Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Coca és Pepsi alternatívák?

Coca és Pepsi alternatívák?

Figyelt kérdés

Van a coca és pepsi helyett valami másfajta kóla, új íz, valami más?


Mert ezeket már 20 éve is ittam, és mostanra elég egyhanguak lettek.



2013. júl. 31. 10:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

A csúnya Tesco elkezdte forgalmazni a Dr. Pepper-t, fél literesben láttam már az italhűtőben. De szokott lenni Kofola is ha még nem ismered.

Előbbit még én sem próbáltam, utóbbinak elég speciális íze van: hasonlít kicsit a kólára, de inkább szénsavas, alkoholmentes Jagermeister... :P

2013. júl. 31. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Maci -Cola nagyon ütös !!!

Ami még kicsit hasonlit a cola ízre szlovákiában lehet KOFOLA néven kapni . Kicsit colás -citromos valami .

[link]

2013. júl. 31. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Dr Pepper egész jó. Kicsit olyan mint a cherry coke.
2013. júl. 31. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
57%
Hogy lehet a cola egyhangú? Nem lehet narancs íze, ha coláról van szó! A Cocánál és a Pepsinél pedig soha nem lesznek jobbak. Ha valaki a colát szereti, soha nem lesz a kedvence a Cofola v a Pepper!
2013. júl. 31. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Ezek az olcsó kólák is jók amiket a coopokban lehet kapni sima cola a neve de jók azok. Vagy a Bolero italpor kólája is iható. igaz hogy van egy mellékes műanyag íze de ha jól tudom lehet meggyes kólás változatban is kapni az kifejezetten nagyon finom.

De a Kofola sem rossz olyat csak Szlovákiában árulnak de ha közel vagy a határhoz akkor érdemes átmenni megkóstolni.

Sokaknak nem jön be mert annak elnyomott kóla íze van inkább ilyen savanykás mint édes de jó ízű főleg hűtve.

2013. júl. 31. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Heló Slovákiából irok. A Kofola nagyon fincsi.Amúgy én is Coca cola rajongó vagyok.de néha nemárt a változatosság.
2013. júl. 31. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Coop cola (nem vicc),Dr Pepper,RC Cola,Kofola,Elixir (magyar kóla).
2013. júl. 31. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm, elkezdem felkutatni,kirpóbálni ezeket az üditőket .
2013. júl. 31. 12:16
 9/13 anonim ***** válasza:

Ott van a Coca Cola Cherry, sok helyen lehet újból kapni a vanillát. Pepsiből van a citromos.

Akkor sok boltnak van saját colája.

Nagyon finom a Dr.Pepper. Spar, Tescoban, CBA-ban, és még más boltokban is sok helyen lehet kapni.

Kofola külföldön van.

Az Elixír is jó. Szokott lenni a Sparban, Penny-ben.

2013. júl. 31. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld ki a csapvizet.
2013. aug. 3. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!