Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Szeretitek az energiaitalokat?...

Szeretitek az energiaitalokat? Milyen gyakran isztok különösen ilyen melegben? Melyiket kedvelitek?

Figyelt kérdés

2013. aug. 9. 21:36
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Én szeretem. A Wattot, Adrenalint és BlackStart iszom.
2013. aug. 9. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Szeretem őket, főleg a Hell Icecool és Summer cool (A zöldet és lilát is). Csak ha már nagyon nagyon vágyom rá akkor iszom őket, van, hogy hetente, de van, hogy havonta kéthavonta iszom egyet.

Amikor bejött a Monster, a zöld annyira ízlett, hogy mindennap ittam egyet. Mostmár rá sem bírok nézni.:)

2013. aug. 9. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
100%
jol esik ha be van hutve:D volt olyan hogy fel even keresztul minden hetkoznap ittam xl-t, nem tudom hogy tudtam azt a sz**t lenyelni, de hell a legjobb, mind:D
2013. aug. 9. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
tescosat és hellt szoktam inni, de a legjobb a burn. az újak is nagyon jok, a gyümölcsös és a kék, nagyon finom.
2013. aug. 9. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Gyűlölöm! Olyan gyógyszer szaguk van :/
2013. aug. 9. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Csak ritkán iszok energiaitalt, néha rámjön, de inkább csak akkor ha szomjas és fáradt is vagyok egyszerre. Monster néha lecsúszik, főleg a sima, a ripper és az assault. Ezen kívül Bomba, RedBull, HELL, Watt amit szeretek.:)
2013. aug. 9. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Most épp egy bolgár Pit Bullt toltam le :) Tegnap meg egy narancsos Rockstart.

Néha kell egy kis koffein, hogy ne koppanjon a fejem az asztalon.

2013. aug. 9. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Holnapra pedig egy sötétlila Monster Absolutely Zero van behűtve :)
2013. aug. 9. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Néha iszok, rockstart-t :)
2013. aug. 9. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
hol vesztek rockstart?:o
2013. aug. 9. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!