Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Hogy tudom a limonádét rózsasz...

Hogy tudom a limonádét rózsaszínné csinálni? Mert csomó képen láttam már rózsaszín limonádét, és fogalmam sincs, hogy hogyan lehet csinálni.

Figyelt kérdés

2013. aug. 10. 15:42
 1/10 anonim ***** válasza:
Ételszínező vagy piros gyümölcsök. Én pl. epres limonádét csináltam, meglehetősen rózsaszín lett.
2013. aug. 10. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

eper vagy meggylével esetleg?

(vagy piros ételszínezék de hát hmmm nem innék olyat szívesen)

2013. aug. 10. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Egy kis málnaszörpöt öntesz bele
2013. aug. 10. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
50%
Legegyszerűbb valamilyen piros szörp. Gondolom senki nem öntözget ételfestéket az innivalójába. Elég undi íze lenne.
2013. aug. 10. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Pl gránátalma szirup, vérnarancs szörp, vagy valamilyen pirosszínű Piroska szörp is finom bele, málna, eper pl.

egy csipet pirosgyümölcsös boleroporral is felpezsdítheted a limonádét, csak vigyázz mert nagyon fut.de amúgy nagyon finom vele.

2013. aug. 10. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Piros szorppel szinezheted,de az izre is erzodni fog. Etelszinezek. Ha jo minosegut veszel semmi mellekize nem lesz.
2013. aug. 10. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Jobb helyeken gránátalma sziruppal készítik, de igazából málna/eper szörppel is megoldható.
2013. aug. 11. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Piros belsejű grapefruitból szép rózsaszínű limonádé lesz, teszel bele még mézet és citrom karikákat.
2013. aug. 11. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
100%
Ételszínezéket is használjatsz de ha gyümölcsöket raksz bele akkor az íze is sokkal finomabb lesz. Én málnát, szamócát vagy ami kedvencem, dinnyét rakok bele.próbáld ki, nagyon finom.
2013. aug. 13. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen!!:)
2013. aug. 14. 11:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!