Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Hol találhatok grenadine...

Hol találhatok grenadine szirupot?

Figyelt kérdés
Akarok koktélokat késziteni, és nem találok sehol se grenadine-t. Tesco-ban nem láttam csak Blue Curacao Likőrt. Láttam naturista üzletbe gránátalma szörpöt. Az olyan mint a grenadine ? Vehetek olyat ? Ha nem, hol találok grenadine-t ?

2013. aug. 13. 15:02
 1/3 anonim válasza:
Budapesten pl. a IX. ker. Közraktár utca 12/A-ban tudsz venni.
2013. aug. 14. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Kösz, de Romániában lakom, Szatmárnémetiben. Úgy akartam kérdezni, hogy a bio gránátalma szirup az olyan mint a grenadine ?
2013. aug. 15. 07:53
 3/3 anonim válasza:
Grenadine = gránátalma szirup. Viszont az eredeti kérdésedben szörpöt írtál, szerintem megpróbálhatod azt is, bár nem vagyok biztos, hogy ugyanolyan arányok lesznek jók szörppel, mint sziruppal, de egy kis kísérletezéssel ki lehet deríteni. Sok sikert! :)
2013. aug. 15. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!