Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Ha valaki túl sok energiaitalt...

Ha valaki túl sok energiaitalt iszik, annak mik a tünetei? Rosszul lehet tőle?

Figyelt kérdés
ha például pár óra alatt több literrel megiszik az ember

2013. aug. 28. 19:44
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehet tőle rosszul (mint amúgy mindentől, amit túlzásba visz). A koffein miatt remegés, magas pulzusszám, szédelgés, idegesség stb. Több liter az nagyon durva, én még a szívrohamtól is tartanék ez esetben!
2013. aug. 28. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Amerikai fiatalok többsége szívrohamot magas vérnyomást és egyéb problémmakkal küszködik, amit mind az energiaitaloknak köszönhetnek.
2013. aug. 28. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

igen,remegés,idegesség,szédülés,vérnyomás emelkedés.


Egyszer kb 2,5 órán belül megittam 3 red bullt,baromi rosszul lettem.Van itthon vérnyomásmérőnk anyukám miatt.Nekem mindig baromi alacsony: 80/50,70/43 a 3 energiaital után felment 120/80 ra.Azóta nagyon ritkán iszom.

2013. aug. 28. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Embere váltogatja, hogy rosszul lesz-e. Haverom szinte tünetek nélkül ledönt 1,5 litert. Én se hittem el neki amíg nem láttam. Míg más egyetlen 250 ml-estől már rosszul van, még ha nem is a koffein miatt. Azért nem ajánlom, hogy kipróbáld te mit bírsz.
2013. aug. 29. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

értem, köszönöm a válaszokat :)

szerintem is egészségtelen nagyon..

2013. aug. 31. 11:56
 6/10 anonim válasza:
Több literbe bele is halhatsz, egyik ismerősöm 4 napig volt ébren, nekem a szívem görcsölt tőle, kinek mi.
2013. szept. 2. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
egyszer megittam másfél litert 1 óra alatt,utána nagyon fájt a szívem minden egyes dobbanásnál:S
2013. szept. 3. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Egyszer a kórházban összehaverkodtam egy gyerekkel,aki azért volt bent,mert folyamatosan ugrált a vérnyomása.Egyszer alacsony volt,egyszer pedig nagyon magas(alvás közben mértek neki 190/valamit)

4 napig volt ott és rájöttek,hogy ez a sok energiaital miatt van.

Nem tudom a pontos orvosi maszlagot hozzá,de a lényeg az,hogy a szervezet elraktározta azt a sok koffeint vagy taurint(nem tudom mi van bennük) és ezt apránként felélte.


A másik hogy nekem volt régen olyan,hogy 1 nap alatt megittam egy karton bombát és nagyon fájt a fejem,hányingerem volt,nem tudtam aludni és úgy éreztem szét robbannak a szemeim.


Tehát,ha egy mód van rá,hanyagold azt a szutykot!

2013. szept. 20. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Hello. Regi kerdes nem tudom mennyire eselyes hogy megnezed amit irok.

Meg mielott valaki belekotne hogy ekezetek nelkul irok annak mondom telefonrol irok😄😄.

En naponta 2 monstert iszok meg ami 1 liter. Nekem eddig nem volt vele problemam.

Talan 1x vagy 2x amikor stresszes voltam fajt a fejem tole de kialudtam.

Nem vegzek fizikai melot hogy kelljen az energia hozza nem is amiatt iszom.

Egyszeruen megszokas. Mas kavezik en energiaitalozok.

Ha belegondoltok mind a ketto ugyan olyan hatasokat kelt csak a kavebol iszol egy decit az energia italbol meg tobbet.

Kevesbe hiszem hogy a 250 milistol valaki korhazba kerult volna.

Nekem a sbudgetes sparos volt amitol tenyleg szarul voltam azota nem is iszok olyat. Masodszor a redbull tenyleg eros abbol nem szabad sokat inni.

Mindenki maga donti el mibol mennyit. Hello.

2017. jún. 19. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Telóról is lehet ékezeter íeni ember.
2023. ápr. 17. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!