Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Miért büdösek az ásványvizek...

Miért büdösek az ásványvizek mostanában?

Figyelt kérdés
Pár hete észrevettem, hogy az ásványvizek amit veszek büdösek. Kellemetlen, szúrós szaguk van és nem tudom, hogy miért. Hazahozom, eltelik 1-2 nap és már nem jó. Egyből kibontás után. Régebben hetekig is elállt, semmi bajuk nem volt. Ez miért van?

2013. okt. 2. 00:26
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem ez a forrásvizekkel volt. A szűrt víz és mindegyik elállt napokig, viszont a forrásvízen (bolti palackozott) mintha valami réteg lett volna reggelre és büdös volt.
2013. okt. 2. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Meglehet kövezni, de felhagytam a vizek cipelésével, csapvizet iszunk! :) És élünk :)
2013. okt. 2. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Én kötve hiszem, hogy a palackozott "ásványvíz" az valóban az, aminek hívják. Nem akarok lázadást szítani, de én úgy gondolom, ha van is benne ásványíz, dögöljek meg, ha nem higítják valamivel. Hiszen hol lenne ennyi forrás, ilyen vízkészlettel, mint amit naponta szállítanak be MINDEN boltba kamionszámra? Hoppá.

Szóval maradok a fúrt kutas csapvíznél, a csatornás annyira nem ízlik a klórtartalmával...

2013. okt. 2. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
A bolti ásványvizek, pl. Mizse, Primavera stb. ezeket iszom már több, mint 2 éve, de ilyen még nem volt, hogy ilyen büdös lett volna. Volt hogy 2-3 hétig is elállt egy üveg és utána sem volt semmi baja. 1-2 hete volt, hogy amikor a számhoz emeltem az üveget, hogy igyak belőle, akkor megcsapott ez a szúrós szag és azóta majdnem minden második üvegbe ilyen kellemetlen szagú, büdös a víz.
2013. okt. 2. 22:42
 5/9 anonim ***** válasza:
Lehet egy szállítmánnyal volt gond, várj 1-2 hetet, míg kicserélik/eladják. Vagy addig vegyél más forgalmazótól.
2013. okt. 3. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Ha sokáig tartod a már felbontott palackot kupakkal lezárva szobahőmérsékletnél kicsit is melegebben, akkor könnyen poshadt szaga lehet.
2013. okt. 6. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Thankyou: Magyarország nagyon gazdag vizekben, simán van ennyi forrás, sőt még csak nem is használjuk ki ezeket eléggé.
2013. okt. 6. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Én is észre vettem mostanában h büdös
2013. okt. 22. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Én már kezdtem azt hinni hogy az én orrommal van a baj hogy büdösek az ásványvizek, ezért rákerestem és úgy tűnik hogy mindenkinek megcsapta az orrát.
2015. dec. 29. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!