Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Mit isztok reggelente? Kave,...

Mit isztok reggelente? Kave, tea, kakao, forro csoki, turmix, facsart narancsle? Hogy keszititek?

Figyelt kérdés
Kiprobalnek uj izeket, orulok,ha irtok receptet. Koszonom.
2013. okt. 5. 09:52
1 2
 11/16 Shai-Hulud ***** válasza:
100%
Kedves kérdező, elég sok műszaki boltban lehet kapni kávédarálót..... :-D
2013. okt. 5. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:
100%

0.5 dl tej + 1ek Nutella+ turmixgép --->isteni:)

0.5 dl tej + 4db Oreo keksz vagy jóreggelt keksz(mogyis) + turmixgép--> :)

2013. okt. 6. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Kakaó, tej, tea, tejeskávé. Tejeskávéba cukor helyett mézet teszek.
2013. okt. 6. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Koszonom. A en meg egyszer sem figyeltem a daralokat,biztos azert nem vettem eszre amikor az orrom elott volt! De most veszek ,kiprobalom. Tudtok jo markat?

A nutellasat leteszteltem es tenyleg nagy piros pont jar neki!!! Allati finom!

2013. okt. 7. 22:51
 15/16 anonim ***** válasza:
Imádom en is. :D A karamellas is nagyon jo. Mondjuk nem tudom Magyarorszagon lehet e kapni ezt a tömény karamell krémet, amit en használok. Ez nem olyan édes, mint a karamell szirup.
2013. okt. 8. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Kávé tejjel, cukorral, néha tea, igazából semmi extra, mert mindig annyira sietek reggelente...:s
2013. okt. 12. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!