Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Melyek azok a kávék, latték,...

Melyek azok a kávék, latték, amikben nincs sok kávé, vagy nincs tömény kávé íze?

Figyelt kérdés
Valami finom, habosat szeretnék inni, de a kávét magában nem szeretem. :)

2013. okt. 5. 16:36
 1/6 anonim válasza:

A neten rengeteg receptet és oldalt találsz ezzel kapcsolatban, pl. [link]

Én az egyik instant kávécsaládot szeretem, a jobb fajtából(ebben vannak cappucino-s, krémesebb fajták is).

2013. okt. 6. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én inkább a cikóriát javasolnám :)

Csak simán teszel kb. 2 dl tejbe vagy vízbe 1 ek. cikória kávét, mikor felforrt, 5 percig hagyod még forrni, utána leszűröd és ihatod is egy jó nagy adag tejszínhabbal a tetején :)

2013. okt. 7. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Alapvetően a kávé italok alapja egy espresso, tehát a kávé íze domináns lesz, ha csökkenteni akarod a kávé dominanciáját akkor érdemes eltakarni, valamilyen sziruppal!!!! Rengeteg izesített latte létezik már pl: almás pite, krémbrülé, vanília. Ha szeretnéd ezeket megismerni tudom ajánlani a Barista Akadémiát ahol megtudhatsz mindent a kávékról és hogy, hogyan kell őket elkészíteni www.baristaakademia.hu
2013. okt. 7. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
ha még nem próbáltad talán a Melange-t kellene! Leírásodnak megfelel és kérheted sok habbal:)
2013. okt. 12. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a véleményeket! :) Egyébként pl. Starbucks, Tejivó, McCafé ilyen helyeken finomakat lehet kapni?
2013. okt. 12. 20:42
 6/6 anonim válasza:
A lingzhi 3 az 1-ben pl. nagyon finom és habosra is elkészítheted, én egy éve iszom. Ezen kívül a Zhi Mochát nemrég kóstoltam meg, abban kakaó is van, háááááááát elég finom. :) És egyiknek sincs tömény kávé íze.
2013. okt. 17. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!