Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Hogy csináljam hogy ne legyek...

Hogy csináljam hogy ne legyek résszeg még csak 1 egyszer voltam de hogy csináljam hogy ne legyek? Mert szerintem nekem nem sok kéne.

Figyelt kérdés
2013. okt. 29. 21:48
 1/10 anonim ***** válasza:
Ne igyál!
2013. okt. 29. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
51%

Nem tudom hogy miért kell inni... Ja de tudom.Mert ma ez a menő,meg a bulizás és dugás 14 évesen.


Ha nem bírod a piát akkor ne igyál.

2013. okt. 29. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
attól függ mennyi idős vagy. 16-17 éves kor előtt semmiképp se igyál, mert hidd el a részegen fetrengő 14-15 évesek egy huszonéves szemében elég szánalmasak. ha nem akarsz részeg lenni keveset igyál csak és egyél rá sokat, mert az "felszívja". 20/L
2013. okt. 29. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Egyél zsírosat előtte ezt az MI-5 c. sorozatban halottam, lehet igaz...
2013. okt. 29. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Ez az egyél zsírosat előtte nem igaz. Sőt, nagy kamu. Ha nem akarsz lerészegedni, akkor tanuld meg mi az a mérték, és nem pedig úgy inni, mint egy ökör. Ha pedig már érzed, hogy kezd beütni, akkor mondj stoppot.
2013. okt. 29. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:

1. Vedd meg a boltban valamelyik helyesírással foglalkozó könyvet.

2. Ülj le, és tanuld meg a szabályokat, légy különös tekintettel a "résszeg" szóra, valamint a vesszők használatára.

3. Gyakorold a tanultakat minden olyan napon és időben, amikor részegeskedni hívnak a többiek.

4. (inkább nem írom le, amit gondolok rólad és a barátaidról)

2013. okt. 29. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
nem kell annyit és olyat inni amitől kisebb-nagyobb mértékben habzó szájjal állsz fejen
2013. okt. 30. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ne igyál... Hülyegyerek.
2013. okt. 30. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
de én az új évre gondolok :D akkor akarok és 15 éves vagyok
2013. okt. 30. 09:22
 10/10 anonim válasza:
zsíros kaja és buli közbe sok ásványvíz. És ha másnaposságtól félsz akkor vegyél másnaposság elleni bogyót :) De a legegyszerűbb ha nem iszol annyit :)
2013. okt. 31. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!