Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Mit tegyek? 18 éves vagyok...

Mit tegyek? 18 éves vagyok körülbelül 2 éve iszok energiaitalt és függő vagyok. Napi 2l de valamikor több. Ha nem iszok feszült vagyok és ideges könnyen ideges leszek. Hogy szokjak le róla?

Figyelt kérdés
2013. nov. 24. 13:42
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
napról napra egy picivel csökkentsd a bevitt adagot
2013. nov. 24. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerezz egy barátnőt, és vele vezesd le a feszültséget:)
2013. nov. 24. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
van barátnőm :)
2013. nov. 24. 22:41
 4/7 anonim ***** válasza:

Én is szeretem minden reggel megiszok napi 1et ,régen többet ittam.

Valahogy aztán abbahagytam .

A fogaim miatt ,mert begyulladt tőle az ínyem próbálok vizet inni de nehezen megy.

2013. dec. 2. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Régen én is elég sokat ittam. 14 körül lehettem akkor, csodálom, hogy egyáltalán odaadták. Egészen 2 évvel ezelőttig én is meg tudtam inni akár 2 litert is egy nap. Nem tudom, hogyan de én egyik napról a másikra hagytam abba. Mostanság már csak 2 hetente, vagy ritkábban iszok meg max 5decit.

Én is csak azt tudom ajánlani, hogy folyamatosan csökkentsd a bevitt mennyiséget.

Sok sikert :)

2013. dec. 2. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Én sokáig napi szinten ittan, egyik napról a másikra hagytam abba
2013. dec. 12. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
azt ugye tudod hogy cukorbeteg leszel? inkább igyál más üdítőt, a koffeint meg mondjuk napi 2 csésze kávé formájában vidd be a szervezetedbe, de lehet hogy egy agyturkász sem ártana. Jóindulattal mondom.
2014. máj. 29. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!