Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Ha nagy mennyisegben, pl...

Proxilla frez kérdése:

Ha nagy mennyisegben, pl masfel liternyi zold teat szeretnek kesziteni, hany filtert mennyi ideig aztassak?

Figyelt kérdés
Azt tudom, hogy alapbol egy csesze zold teat kb 70 fokos vizben egy harom percig. De ha tobbet szeretnek? Uresen iszom, nem tudom szamit-e

2013. dec. 28. 09:51
 1/5 anonim válasza:
0%
En 3 literbe szoktam 4 filtert. Szerintem 2-3-at rakj bele, egy 5 percre, es lobalgasd benne. A vizet pedig forrald fel.
2013. dec. 28. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az elsö hülyeéget ír.


Ugyanúgy kell elkészíteni, csak a víz mennyiségének megfelelö filtert kell beletenni. Sem tovább, sem forróbban nem kell csinálni, ha máshogy készíted, az íze érthetö módon más lesz. Ha felforralod, vagy tovább áztatod, sokkal csersavasabb íze lesz.

2013. dec. 28. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
0%
Szerintem k ibaszottul van jogom úgy inni a k ibaszott teát ahogy én akarom, kedves második :)))
2013. dec. 28. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
0%
En masfel litert szoktam csinalni es 2-3 filtert teszek bele attol fuggoen hogy milyen intenziv izt szeretnek . Kb ot percig aztatom utana kinyomkodom es kidobom. En citromot szoktam meg bele tenni de ez nem fugg semmitol. Sok sikert remelem fincsi lesz :)
2013. dec. 29. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Phoney ***** válasza:

Nem tudom, hogy a többiek melyik kérdésre válaszoltak (mert a 2. kivételével biztos nem erre), de ha ugyanazt akarod kapni nagyobb mennyiségben, akkor csak a filterek számát növeled a vízzel arányosan, és minden mást hagysz a régiben.


(A 100°/5 perces zöld teát pedig igya meg üresen az, aki főzte...)

2013. dec. 29. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!