Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » RED BULL? Van itt valaki aki...

RED BULL? Van itt valaki aki be-redbullozott mint az igen emberbe és pörgött mint állat? Mennyit kell inni?

Figyelt kérdés

2014. jan. 25. 23:44
 1/9 anonim ***** válasza:
Annyira sose fogsz tudni bepörögni semelyik energiaitaltól sem. 4-5 után annyira sok koffein stb lesz benned, hogy megáll a szíved. Ha pörögni szeretnél fogyassz kokaint vagy speedet. Heló
2014. jan. 26. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Egyszer 2 óra alatt megittam hármat.Nem pörögtem tőle inkább rosszul lettem.
2014. jan. 26. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Egy haverom osztálykiránduláson benyomott 10 dobozzal(185ml-est).
2014. jan. 26. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Szerencse hogy túlélte. Az energiaital nem pörget fel a közhiedelemmel ellentétben. Megemeli a vérnyomásodat ami lehet élénkítő hatású, de nem fogsz pörögni.


Ahogy az első is írta, erre a legjobb a kokain.

2014. jan. 26. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Végül is nincsenek ilyen hajlamaim, de eszembe jutott, és gondoltam megkérdezem...szóval kokain..
2014. jan. 27. 15:15
 6/9 anonim ***** válasza:

Bocsi! Én Red Bull nélkül világban nőttem fel,Nem kell azért /leöregezni!/de nagyon jó bulik voltak..Elég volt a zene,a tánc, azok felpörgettek! Red Bull nélkül, nincs élet?? Mi lenne, ha kipróbálnátok, esetleg, még táncolni is negtanulnátok??Klassz érzés..Mikor az emberkék nem csak ugrálnak, kezüket lábukat dobálva..Na, azt mindenki tudja..

Sziasztok!!

2014. febr. 1. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Én járok zenélni ide oda, nekem nem kell bemutatni, egyébként mi már füvezni szoktunk!!!
2014. febr. 2. 19:04
 8/9 anonim válasza:
A mai diszkókban (de már a 90-este évek óta) olyan far zene megy, hogy annak élvezéséhez tényleg drog kell. Techno = drogzene. Speed, extasy, heroin, alkohol, Transporting.
2014. márc. 20. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Kérdező hány éves vagy?:D
2014. márc. 22. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!