Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Debrecen Malompark Spar...

Debrecen Malompark Spar pékség: Mennyire "megbízható"? Feldolgoznak lejárt termékeket is az említett pékségben?

Figyelt kérdés

2014. márc. 11. 19:18
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem nem tesznek semmi olyat a pékáruba amit ne lenne szabad! Nem hinném,hogy kockáztatnának. Bár én is csak vásárló vagyok tehát ez saját vélemény,de az biztos,hogy amit eddig ott vettem pékárut mind finom volt,én meg vagyok velük elégedve!
2014. márc. 30. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Nem a debrecenibe, de spar pékségben dolgoztam. Biztos, hogy nem tesznek semmi olyat bele, ami nem oda való. A sparban csak kisütik, azaz fagyasztva kerül oda. Ahol készítik őket azok megbízhatóak, viszont amelyik sparban én dolgoztam ott az eladóknak kötelező volt árulni az előző, vagy akár két nappal ezelőtti kisütött termékeket is és nem szólhattak a vevőknek, hogy de az nem friss. Ennek mondjuk már lassan 7 éve azóta változhatott a spar hozzá állása és hát szerintem spar függő is.
2015. márc. 13. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!