Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Miért szoktak a kávé mellé...

Miért szoktak a kávé mellé egy pohár vizet is adni?

Figyelt kérdés
2014. márc. 29. 21:23
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Az igazi kávészakértők azonban azt mondják, hogy a vizet kávézás előtt kell meginni. Ez azért fontos, hogy lemossuk az ízlelőbimbókat és így jobban élvezhessük az aromákat.

Jobb helyeken még adnak mellé kekszet is. Ritkán iszom, akkor viszont szeretem megadni a módját és élvezni az ízeket.

2014. márc. 30. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Vizet a kávé előtt kell inni! :)
2014. márc. 30. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Elvileg előtte kellene, de a nagy eszpresszós olaszok is általában utána isszák.
2014. ápr. 1. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Én utána szoktam inni vizet, mert kissé savas hatást érzek a számban, amit nem szeretek, de a kávé ízét szeretem míg kortyolgatom.

Hát igyunk előtte és utána is, ez a legjobb amit tehetünk! :D

2014. ápr. 6. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Azért mert a szervezet emésztését a kávé megváltoztatja (meghajtja) ami egészségtelen, ezért kell vissza zökenteni a szervezetet egy pohár vízzel.
2014. ápr. 11. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!