Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » A Redbull-nak nem volt büdzséj...

A Redbull-nak nem volt büdzséje rendes promóra?

Figyelt kérdés

Az egyik LMFAO klippben vagy egy ilyen erőteljes termékmegjelenítő rész.


[link]


Bal oldalt a ki fiola mögött ha megnézitek az egy cukormentes Redbull. Nem tudtak eleget perkálni ahhoz hogy normális megjelenítést kapjanak vagy mi? :D


2014. ápr. 23. 20:05
 1/7 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem a Redbullnak nincs szüksége reklámra. Ha valaki azt mondja energiaital, az első 3 között benne van, ha nem a legelső. Úgyhogy szerintem felesleges a reklám.
2014. ápr. 23. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen a Red Bull arról híres hogy nincs pénze :D ja meg egy saját F1-es csapatról.
2014. ápr. 23. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Biztosan nincs pénze reklámra amikor még akkor is a redbull volt ott amikor a hülyegyerek kiugrott az űrből :D
2014. ápr. 23. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Csak szerintem ez így kicsit lealázó a Redbullra nézve, hogy ott villog a pofádba a Monster meg a Redelixir, a Redbull meg oda van biggyesztve háttal takarásba.
2014. ápr. 23. 20:29
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Valahogy csak túlteszik magukat egy ekkora csapáson
2014. ápr. 23. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Egyszerűen nem érdekli őket szerintem,vagy nem is volt szerződésük csak a klipben menőztek velük. Ha valamit nem reklámoznak az azt jelenti hogy megy a márka reklám nélkül is.
2014. ápr. 24. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 bumbi02 ***** válasza:
100%

De mégis tudod hogy az Red Bull, nem?: ) Na ugye, akkor mégis csak reklám.


Ez olyan, mintha a Coca Cola csak az old fashion üvegének a sziluettjét tenné egy poszterre.. Mindenki tudná hogy az Coca Cola.

2014. ápr. 24. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!