Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Hány éves kortól lehet kávét...

Hány éves kortól lehet kávét fogyasztani?

Figyelt kérdés
2 hónap múlva 15 éves leszek, napi 1 césze kávétól nem lesz semmi bajom?
2014. máj. 21. 15:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem hinném hogy bajod lenne tőle... de tényleg minden áldott nap meg kell majd innod azt a csésze kávét?
2014. máj. 21. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A részleteket nem írtad, de erős kávèfüggő vagyok. Amikor teljesen letettem a kávèt akkor derült ki (na jó azért sejtéseim voltak), hogy egy hét után egész azzal a tempóval éltem, mint közvetlenűl amikor a káve feldobott. A napi teljes teljesítőképességedet nem emeli meg, csak ad egy rövid löketet, amit később a szervezeted visszavesz. A napi teljesítményt sporttal lehet emelni. Vannak óra alatt is végezhető gyakorlatok. Én alábujjak felemelése és "ökölbeszorítása" gyakorlatot szoktam csinálni, illetve pár (nem sok) fekvőtámaszt (de ehhez hely kell)
2014. máj. 21. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nincs törvényi megkötés, de tudd hogy függővé válik tőle a szervezeted (ha abbahagyod az ivását alacsony lesz a vérnyomásod, ami csak folyamatos kávéivásnál hajlandó normális lenni), valamint napi 1 kávé is szétrohasztja a fogad.


De mint mondtam, már tegnap elkezdhetted volna inni, senki nem fog lecsukni érte, még örülnek is hogy beállsz a fogyasztók sorába és pörgeted a piacot.

2014. máj. 21. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!