Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Magyarországon be van tiltva...

Magyarországon be van tiltva a vaníliás Coca Cola?

Figyelt kérdés
Jó ideje nem láttam itthon, sőt több éve, csak külföldön, és úgy hallottam, hogy itthon be lett tiltva valamiért...ebből mi az igazság?

2014. júl. 21. 17:20
1 2 3
 1/28 A kérdező kommentje:
Vagy csak nem volt rá igény és emiatt nem forgalmazzák? És itthon lehet valahol kapni?
2014. júl. 21. 17:24
 2/28 anonim ***** válasza:
100%
Pár hónapja (talán egy éve) találtam Gödöllőn! De azóta semmmi.
2014. júl. 21. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne betiltva? Nálunk, Vácon is lehet kapni, igaz csak kis aludobozzal, de nem is olyan rossz.
2014. júl. 21. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
Én erre felé Szabolcs megyében sehol sem találok...
2014. júl. 21. 17:44
 5/28 anonim ***** válasza:
100%
Régen nekem is kedvencem volt, de jó pár éve sajnos semmilyen formában nem láttam sehol. Ha valaki tud biztos forrást megírhatja ide :D
2014. júl. 21. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
100%
Nincs betiltva, csak a Coca Cola nem forgalmazza Magyarországon, mint csomó más termékét sem... kis aludobozos formába ennek ellenére sok helyen láttam, Pl Asia Center, Virágpiac a Szent László úton.
2014. júl. 21. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
78%

Németországban minden bokorban lehet kapni ezerféle egzotikus kólát.


Csak a Coca Cola úgy gondolja, hogy ide a Balkánra minek hozzon a parasztoknak, örüljenek ha sima kólát kapnak.

2014. júl. 21. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%
Lehet kapni, itt pl szokott lenni: [link]
2014. júl. 22. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
78%

Úgy vettem észre, hogy Magyarországon nincsen olyan mindent elsöprő monopol helyzete a kólának, mint pl a Cseheknél, vagy Párizsban (lehet hogy ott sem, csak arra jártam külföldön mostanában es a turista frekventált helyeken ez tűnt föl).

Itthon ha megnézed pl a Tescóban a népek bevásárló kosarát, megmondom őszintén, egyre ritkábban látok benne kólát, helyette isszák a minden féle gyümölcsös-szénsavas dolgokat, hideg teákat, gyümölcsleveket.

Szóval arra gondolok, hogy egyszerűen nem adnak el annyi coca colat hogy ki tudjanak dobni n+1 féle terméket, és megérje nekik.

Csersznyés kólát sem láttam még inni embert...:D

2014. júl. 22. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
Én mindenfelé szoktam látni vaniliás colát és szoktam is venni. Nagyon szeretem! :-)
2014. júl. 22. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!