Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Mi a legfinomabb a Starbucks-ban?

Mi a legfinomabb a Starbucks-ban?

Figyelt kérdés
Még nem jártam starbucks-ban, mivel vidéki vagyok. Tényleg olyan finom ott a kávé? És szerintetek melyik a legfinomabb?

2014. júl. 26. 09:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
16%
Nekem ez gyanús, hogy minden héten van egy Sturbucks kérdés, szerintem csak reklám. Gondolod, hogy valaki rendszeresen odajár kávézni a válaszadók közül? Hiszen olyan drága, én pesti vagyok mégsem voltam még ott soha. Biztos finom a kávé, de olyan luxus, talán egyszer évente betéved oda a gazdagabbja.
2014. júl. 26. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
58%
Annyival nem finomabb mint amilyen drága. Amerikai divat, hogy fognak egy átlag kávét, megfűszerezik, és eladják pofátlanul sok pénzért.
2014. júl. 26. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Caramel macchiato az en kedvencem es a new york chees cake
2014. júl. 26. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
88%

Barmilyen Starbuckssal kapcsolatos kerdesre erkeznek lehuzo valaszok a szokasos szoveggel:'draga, szar, sznob, otthon jobbat csinalok stb', de ezekkel ne foglalkozz, ezt csak azok irtak, akik szivesen mennenek, de nincs ra anyagi lehetoseguk, ezert a sajat lelkiismeretuk megnyugtatasa miatt irnak rosszat rola, hatha akkor ok maguk sem szeretnenek oda jarni.



En szeretem a Starbucksot. Nem tartom olcso helynek, de nagyon izlenek a kavek, foleg a szezonalis ujitasok, es az etelek is, ezert

szivesen koltom itt a penzem. A kavezok kulturaltak,a szemelyzet rugalmas, mosolygos, ingyenes es gyors a wifi, legkondi, es

laptopom is tudom tolteni tanulas kozben. Nem tudok rosszat mondani a helyrol.

Na de a kedvenceim:( en suli utan jarok ide,itt le is tudom az ebedem, mert ilyenkorra azert mar nagyon ehes vagyok a reggeli ota.)

Mindig Vanilia Lattet iszom, telen-nyaron, ez a kedvencem. De izlik a caramel macchiato, a fehercsokis mocha, es a carammel frappuchino (light!). Illetve most a mangos italuk is:)

Enni valtozo. Sutemenyek kozul az afonyas es malnas sajttortat, a fahejas tekercset es a baracos-malnas muffint szeretem. Mindegyik kiadosnekem egy ebedet kitesz a latteval, barmelyiket valasztom

A szendvicsek kozul huh.... nagyon szeretem a csirkes-grillzoldseges ciabattat, a mozzarellas sonkas bagelt es sonkas sajtos croiassant is.

Egyszer-egyszer eszem salatat, akkor mediterrant valasztok.

Az italok kozul, persze nem minden nap, de szoktam inni :fehercsokis moc

2014. júl. 26. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
47%

Hát nem tudom, hogy miért hívod irigykedésnek, de megnyugtatlak, hogy tévedsz. Mert nekem nem az ingyen wifi az első, se a kiszolgálás minősége, se az, hogy tudom-e tölteni ott a gépem, hanem hogy milyen minőségű ételt/italt kapok ott.

Ittam már SB-ban kávét is és teát is. A zöldtea nekem undorító volt. Állítólag márkás teának az íze, kevés cukorral, citromlé nélkül is, kb. 10 perc múlva ihatatlan, még akkor is, ha kiveszed belőle a filtert 5 perc múlva, vagy amennyit a filter ír.

A gyümölcsös teák mondjuk jobbak, de attól sem dobom el az agyam. Nem éri meg azt a sok pénzt. Inkább veszek egy pickwick háromszöges teát, ami ugye nem az alap, legolcsóbb tea, 20 tasakot annyiért, amennyiből ott kijön egy tea, és azt megcsinálom magamnak otthon.


Kávénál magam vagyok finnyás, mert pár hónapja (fél éve) sehol máshol nem bírom meginni a kávét, mint itthon, ahogy én csinálom meg. Amikor ott ittam kávét, akkor még bárhol megittam, de az ár nem tükrözi a minőséget. Szerintem annyira azért nem jó az a lötty, mert erőssége nagyon nincs, és az íze is gyenge. Mondom ezt úgy, hogy én inkább amúgy is az íze miatt iszom, nem azért, hogy felkeltsen.


Alapból nem rossz egyébként, de vannak ár-minőség arányban jobb helyek, ahol inkább költsd el a pénzed.

2014. júl. 31. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
76%

Kedves első válaszoló:)

Rendszeresen járok starbucksba, a legközelebbi 120 km-re van :) Megéri az árát.Nagyon jók a kávék, rendesek a baristák/pultosok,gyorsan adják amit kértél, ha olyan van még rajzolnak is a poharadra és nem néztek hülyének hogy a poharamra azt írattam, hogy "Az Isten" :D:D Na mindegy, ezeket szoktam inni álatlában: Caramel frappucino, vanilia latte, caramel macchiato.Mindenképp menj el, mondom, megéri az árát:)

2014. aug. 2. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
33%

Aki azt mondja hogy finom ott a kávé még nem ivott finom kávét :D De ez olyan hogy a sok hipszterben a divat követésének vágya eltompítja az érzékeket, ezért van hogy ma már a cégek sokkal többet költenek marketingre mint magára a termékre :D Mert a sok agyalágyult inkább vesz valamit ami trendi minthogy a legjobbat választaná :D Így emelkedett ki a Nike, Apple, McDonalds meg még egy csomó amerikai eredetű multi :D Egyik sem tud jobb terméket előállítani mint a versenytársai(a Meki még kifejezetten rosszabb is bármelyik sima hamburgerezőnél) mégis milliárdos profitjuk van a sok agymosottból. :)


Szóval ha tudsz keress valami nem franchise kávézót, megéri :D

2016. aug. 23. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Ízléses és pofonok, utolsó. Hogy kinek mi a finom, az nem objektív, hanem szubjektív vélemény
2016. aug. 23. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
76%

Egy jó régi kérdés, de az ,,okítás" mindig jól jön. :)


Én nagyon szeretem a minőségi kávét, ebből adódóan bármilyen országban vagy régióban járok, mindig igyekszem megkóstolni az elérhetőek közül a legjobbat. Ha elmész egy komoly helyre, ahol tudják, mit jelent a minőségi kávé, és kiejted, hogy Starbucks (de lehet Costa, California coffee, stb...) egyből kiröhögnek. Szóval amelyik válaszoló azt írta, hogy azért húzzák le sokan a starbucks-t, mert nem engedhetik meg maguknak, hát... inkább nem kommentálom. Biztos vannak, akik tényleg emiatt helyből rávágják, hogy sz*r, de szerintem nem feltétlenül ez a döntő többség.


Egy országos bajnok barista kávézójában hasonló árban vannak a kávék, ezzel szerintem el is mondtam mindent.


Ettől függetlenül tartom, hogy mindenkinek szíve joga azt inni-enni, amit megengedhet magának és jónak tart, csak nehogy már valaki azért legyen proli, mert a starbucks helyett a minőségi kávét kedveli.

2016. nov. 7. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
100%
Vanilliás Frapuchino
2018. júl. 10. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!