Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Melyik a kedvenc teátok és...

Melyik a kedvenc teátok és melyik az amit ki nem állhattok?

Figyelt kérdés

2014. júl. 28. 12:34
 1/7 anonim ***** válasza:
83%

Régebben jártam egy teázóba a Móricz Zsigmond körtéren. Nem tudom, létezik-e még, de az volt a neve (ha jól emlékszem), hogy teázó a Vörös Oroszlánhoz.


Ott minden alkalommal nuvara teát ittam tejszínnel, egyszerűen fenomenális, mai napig azt tartom a kedvencemnek.


Egyébként még a Rossmannos karamellás tea is nagyon finom!

2014. júl. 28. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
64%
Számomra az ízesítetlen menta a number one, és a maté az, aminek már a szagától is menekülőre fogom:)
2014. júl. 28. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 dipper2005 válasza:
69%

Gárdonyi Teaház Vadcseresznye,1 kanál cukorral!isteni!!Fodor és borsmenta tea is kedvenc.Minden alkalommal jólesik az Earl grey,citrommal.

Amit nem bírok az a jázmin tea,narancsosok.A maharadzsai zöldtea fözes elött nagyon jó illatu,de utána valami hányinger keltö ocsmányság minden szempontbol!

2014. aug. 2. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
74%
Nem mintha számítana, de ki a franc képes lepontozni még ezt is?
2014. aug. 2. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
47%

Kedves Utolsó! Ez engem is nagyon érdekelne... (2. vagyok).

Biztos, hogy csak valami otthon unatkozó idióta tini lehet, abból is a legkevésbé színvonalas fajta:)

2014. aug. 2. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
80%

nekem a kedvencem a rooiosos tea a kedvencem.

A többit nem szeretem.

2014. aug. 3. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

menta, jázminos zöld tea (L)

az agyonaromázott mű teákat nem szeretem

2014. aug. 4. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!