Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Hol lehet kapni koffeinmentes...

Hol lehet kapni koffeinmentes őrölt kávét?

Figyelt kérdés

Segafredo-t láttam eddig meg egyféle Douwe Egberts-et.

Akik vesznek ilyet milyen fajtát és hol?


2014. szept. 14. 17:53
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
thibo
2014. szept. 14. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Privat Kafee: Columbia fino -előző vagyok
2014. szept. 14. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%
spar , interspar
2014. szept. 14. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigieket, Interspárban néztem őket, de annyi polc volt, hogy csak 2 fajtát vettem észre, lehet volt több is.
2014. szept. 14. 18:35
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Van Kávé mentes "kávé", azaz cikória kávé. Az íze nagyon hasonlít a kávéhoz és vízhajtó hatásában is hasonló, de nincs benne koffein. Maci kávé néven is meg lehet találni néhány bolt polcain (eurós boltok, DM, ...), ami előre cukrozott és instant kivitelű. Ezt gyerekeknek is adták régen az iskola étkeztetésben. Én 30 éves fejjel is szívesen fogyasztom az íze miatt, csak sajnálom, hogy nagyon cukros.


Amúgy DouweEgberts-et láttam én is Spúr / Tuskó-ban.

2014. szept. 14. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

4. köszönöm

Ezt a cikória kávét ugyanúgy lehet kotyogós kávéfőzőben elkészíteni?

2014. szept. 14. 20:22
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Cikória kávét törökösen, vagy FrenchPress-ként érdemes főzni. Kotyogósban nem lesz jó.
2014. szept. 16. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, mindenkinek ment a zöld kéz ;)
2014. szept. 17. 11:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!