Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Nescafe Dolce Gusto Krups...

Nescafe Dolce Gusto Krups kávéfőzőről mi a véleményetek? Aki ilyet használ, hogyan szuperál? Mindent tudni akarok róla? Érdemes e megvenni? Minden a Dolce Gusto érdekel?!

Figyelt kérdés
Sziasztok!Elegem van már a Douwe Egberts ,meg Tchibo kávékbol,ezért én is a napokban be szeretnék ruházni egy Nescafe Dolce gusto Krups gépeet.erről kérnék tapasztalatokat,véleményt,ki hogy van vele?ki hogy érzi?Előre is köszönöm,és Szép álmokat Kívánok mindenkineek:)

#kávé #kávéfőző #Dolce Gusto #Dolce Vita #Nespresso #olasz ízek #kávék #(Kávé Lakatos Jóskájé)Nescafe Dolce gusto #16rúgó #kávéország
2014. nov. 1. 19:03
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
11%

Jajj ne már megint egy ilyen kapszulás szar :(


Szerintem kávénak nem nevezhető, ihatatlan, ami ezekből kijön. Ha nincs pénzed egy normális őrlős gépre vegyél egy darálót és mellé egy normális eszpresszógépet, az kb. ugyanolyan olcsón kijön.


Ezeknek a túlárazott műanyagdobozokba zárt minden szarral felhígított kávéutánzatoknak semmi értelme.

2014. nov. 1. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Köszönööm a válaszod,van őrölős kávéfőzőm is,de a dolce gusto az igazi:)
2014. nov. 1. 19:21
 3/16 anonim ***** válasza:
20%
Ne viccelj már :D
2014. nov. 1. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
74%
Szia! Nekem ilyen kávéfőzőm van és én imádom :) Szerintem nagyon jó kávét főz és nagyon nagy a választék.
2014. nov. 1. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
3 Nem viccelek..:) Négyes végree köszönööm:D Ez a beszéd:)
2014. nov. 1. 19:45
 6/16 anonim ***** válasza:
70%

Nekem ilyen van és nagyon szeretem.

Finom, azoknak is ízlik, akik régóta, sokat kávéznak.

Én csak időnként iszom, van több fajta kapszulám, mindegyik ízlik, amit eddig kipróbáltam. Kedvencem nyáron a jegeskávé volt. Most a hidegben pedig a forrócsoki.

Nagyon egyszerű használni.

Én csak vízszűrőn átfolyt vízzel használom, mert különben eléggé vízkövesedik. De egyébként lehet hozzá vízkőmentesítő készletet is kapni, bár szerintem elég körülményes végigcsinálni. Szóval inkább megéri megelőzni.

2014. nov. 1. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Köszönöööm:)
2014. nov. 3. 18:19
 8/16 anonim válasza:
70%
Ha csak pozitiv valaszt fogadsz el miert kerdeztel egyaltalan? A fejedbe ugyis eldontotted h az jo akkor mer erdekel mas velemenye? Ha aztirjak szar nem tetszik ha aztirjak kva jo akkor "Ez a beszed" nem ertem az ilyen kerdezoket..... tuti bennem van a hiba
2014. nov. 26. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
8! A Kedvenc számom igen!Benned van a hiba!szerintem jogosan mondom,hogy "én pedig az ilyen váalszolókat nem értem" ki fogom probálni,igyis ugyis,de azért volt használható,és jo tanacsok a válaszokban..:) Bármennyire is fáj,elfogadom,hogy sza*,meg minden,de ha esetleg meg is tudnád indokolni/érvelnél,hogy miért nem jó,az mégjobb lenne:)
2014. nov. 26. 19:32
 10/16 anonim válasza:
5%
Mi most vettünk egy Dolce Gusto Melody 3-at. A kapszula általában a boltokban 1600.-, az Ázsiában 1200.- körül. Nekem se ízlenek, elég körülményes végig várni, hogy lefőzze az adott mennyiséget (pl. 40ml az espresso), s ha nem állítod le, akkor képes az egész vízet (pl: 1.5liter) ami benne van "lefőzni".. Nem ezt vártam... Kb. vicc az egész.. A ízek olyanok, mintha odamennénk egy automatához bedobok 100ft-ot, és kidobja azt a mesterséges szar löttyöt.( csak otthon drágábbra jön ki.. haha..) Túlárazott vacak..
2014. dec. 7. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!