Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Ivott itt valaki a 90-es...

Ivott itt valaki a 90-es években Xénia-láz IQ energiaitalt? Tényleg valami drog vagy droghatású szer volt benne?

Figyelt kérdés

2014. nov. 21. 11:47
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ittam. de annak idején ezek voltak az első energia italok amihez az országban hozzá lehetet jutni.Sláger termék volt ezért persze mindent kitaláltak róla. Nem tudok róla ,hogy ilyen lett volna ha csak valaki nem keverte valami droggal magának.
2014. nov. 21. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
87%

Én is ittam. De én csak az IQ névre emlékszem kb. 96-ban vagy 97-ben kezdhették forgalmazni. Akkoriban ittam én is párszor. Vidéken nem is mindenhol lehetett kapni.

Én nem éreztem, hogy drog lenne benne. Még csak fel sem pörgetett úgy mint a mostaniak. Szerintem ez valami "sima" üdítő volt és csak elkeresztelték "energia ital"-nak.

2014. nov. 22. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én is ittam anno, az IQ energia italból! Négyféle ízben volt kapható. Mangó, Narancs, Erdei gyümölcs, és Meggy ízeben. Ha jól emlékszem. Mind a 4 féle ízből ittam, annó. És semmi bajom nem volt tőle. Nem volt benne drog! Viszont, mind le járt szavatosságú volt! Már eleve, úgy is árulták, hogy le volt járva a szavatossága. Íze mint a foss! Legalább is elégé szar / foss íze volt. De ettől függetlenül, nem lett tőle semmi bajom! Egy apróságot kivéve! Ez az apróság, csupán annyi volt, hogy bele szerettem Orsi zolgot, játszó Horváth Anikóba!
2015. febr. 3. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
89%
Én ittam; a 97-es koncerten árulták és ott vettünk és vittük haza. Én két féle italra emlékszem, az egyiknek jó, a másiknak borzalmas volt az íze, de nem éreztem magam utána kábának, nem láttam hét fejű sárkányokat, stb. :) Kicsit ízre olyan volt mint a rosszabb ízű gyerekvitaminok.
2020. jan. 1. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!