Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Hogyan tudok hasonló ízű teát...

Hogyan tudok hasonló ízű teát készíteni, mint a Nestea - Havas szilva?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy lehet venni különböző márkájú szilva ízesítésű teákat, de sajnos mivel borzasztó rossz minőségű nálunk a víz, így akármilyen teát próbálok főzni egy borzasztó ízű szürke löttyöt kapok (kivéve az ízesítetlen fekete teák) és csak citromlével tudok javítani rajta, de hát úgysem az igazi. Próbáltam már szilvás teát is csinálni (filtereset) de semmi szilva ízük nem lett :( szóval szeretnék valamilyen alternatív megoldást vagy receptet, amivel hasonló ízű teát kapnék, mint a Havas szilva.
2014. dec. 16. 20:44
 1/2 anonim válasza:
100%

A legegyszerűbb, ha "ásványvízzel" csinálod. (Azért van idézőjelben, mert amit a boltban árulnak ilyen címszóval, az csak szűrt tiszta víz.)


Mostanában én is olyan helyen vagyok, hogy ilyesmiből kell inni, meg főzni a kávét.


Ja! És ne felejtsd el előtte alaposan kitakarítani a teafőzőt! Főleg, ha vízköves is.

2014. dec. 16. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :)
2014. dec. 17. 16:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!