Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Mennyi koffeint tartalmaznak...

Mennyi koffeint tartalmaznak a 3 az 1-ben tasakos kávék?

Figyelt kérdés
Már nyomoztzam interneten és egyéb helyeken is ,de nem tudtam megállapítani.A tasakon nincs rajta.
2015. jan. 9. 13:03
 1/6 anonim ***** válasza:

Nagyon sok típus és márka van. Ezt így nehéz megmondani.

A gyűjtő zacskón (ha magyar honban forgalmazzák) kötelességük felűntetni.

2015. jan. 9. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Olyan sokat biztosan nem kerested, mert én 5 másodperc alatt egy raklappal találtam.


[link]

2015. jan. 9. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Egyéb információkban van a koffeintartalma. Előzö
2015. jan. 9. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm 2-es ,de sajnos azon az oldalon az általam fogysztott :Douwe Egberts,Jacobs,Nescafé esetében sincs megadva a koffeintartalom ,így várom a további ötleteket.

Sőt ezeknek a márkáknak az azonnal oldódó verzióiban sincs megadva.

A Ricoré esetében valóban korrektül meg van adva ,a granuláltum esetén is ,sőt ott azt is megadják,mennyi a javasolt napi bevitel.(200 mg.)

2015. jan. 10. 09:13
 5/6 anonim ***** válasza:
Hmmm, akkor sajnos nemtudok segíteni. Mi lenne ha felhívnád az általad fogyasztott kávé ügyfélszolgálatát és megkérdeznéd? Szerintem segíteni fognak.
2015. jan. 10. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Azt hiszem ki fogom nyomozni az ügyfélszolgálati email elérhetőségüket és írok egy köremailt.Azt tapasztaltam,hogy ilyen témákban telefonon süketelnek csak ,de az írásos megkeresésre kötelesek válaszolni valamit.
2015. jan. 12. 07:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!