Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Normális, hogy felrobban a...

Normális, hogy felrobban a HELL Zero energiaital üdítő a hűtőben? [Kép]

Figyelt kérdés

[link]


A mélyhűtőben felrobbant és ráfagyott a hűtő ajtóra. Kiszakadt a teteje.


3 kép, egyik a gyártási idő.


Jó, hogy nem akkor vettem ki. Volt egy hangja még a zárt mélyhűtőn keresztül is.


CBA árulja ezt a xart. Lehet selejtes üdítőt árul?



2015. febr. 14. 15:42
1 2
 1/12 |Orfeusz| ***** válasza:
98%
Örülj neki, hogy nem fagyálló van benne:D Persze hogy felzobban, hiszen fagyás közben kitágul. Ugyanígy sört se szabad lefagyasztani, az még szilánkosra is törik.
2015. febr. 14. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
92%
így jár az aki szarik rá, hogy figyeljen a fizikaórán 5-6-ban
2015. febr. 14. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Szerinted most tettem először ilyen energiaitalt a hűtőbe? Soha nem durrant ki egyik sem, de még sör sem...
2015. febr. 14. 15:51
 4/12 anonim ***** válasza:
97%
Eddig az jött be, hogy hülyének hülye a szerencséje. Most meg nem.
2015. febr. 14. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
100%
A mélyhűtő után is ugyanolyan az íze? Én egyszer azért tettem a fagyasztóba, mert kicsit langyos volt, én meg nem bírtam kivárni, hogy lehűljön a rendes hűtőben. Persze elfeledkeztem róla, megfagyott, és kiengedés után nagyon vízízű volt(ami ugye logikus).
2015. febr. 15. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

De igen, meg kiment a szénsav. Én is ezért tettem be, nem akartam fél órát várni. Csak éppen időközben felrobbant. Ráfagyott egy adag a hűtőajtóra.


Megittam pohárból, de rossz volt.

2015. febr. 15. 16:57
 7/12 Ügyet Lenke ***** válasza:
40%
Midig szétnyomja a folyadék a dobozt üveget ha nincs hova tágulnia, ez a fizika. Ha eddig nem nyomta szét az azért volt mert nem fagyott kővé csak lehűlt vagy jeges lett. A szénsavas italok nagyon lehűtve kinyitáskor is megfagyhat, mert a nyomáskülönbség nyitáskor hőt von el és megfagyhat amikor nyitod is ha 0-1-2 fokos.
2015. febr. 16. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

minimum rá kellene írni, hogy mélyhűtőbe ne tegyék.


Az van rajta hűtve fogyasztandó. Én behűtöttem és pár 10 perc után felrobbant.


Ez nem törvényszerű, mert mint mondtam már számtalanszor tettem be szénsavasat a mélyhűtőbe és ilyen nem történt.


Egyszerűen gagyi, selejtes szerintem a HELL doboza.

2015. febr. 16. 10:24
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

"minimum rá kellene írni, hogy mélyhűtőbe ne tegyék."


Végül is van benne igazság.

A mikrosütőkre is azóta írják rá, hogy élő állat szárítására nem alkalmas, amióta valami agyamputált retardált megcsinálta, és megdöglött a macskája...

2015. febr. 16. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
96%

Vigyázat! A visszapillantó tükörből a tárgyak kisebbnek tűnhetnek!


Kérjük az alagútba vegyék le napszemüvegüket.

2015. febr. 19. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!