Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Coca Cola és a Pepsi Cola...

Coca Cola és a Pepsi Cola megkülönböztethető pusztán az ízük alapján?

Figyelt kérdés

Saját magam által végzett tesztelésekkel arra jutottam, hogy azok közül akik határozottan állítják, hogy ők bizony meg tudják íz alapján különböztetni a két italt, sokan valójában egyáltalán nem tudják megkülönböztetni. :-)

Ti hogyan tesztelnétek?



2015. máj. 14. 17:31
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
85%

Meg. A coca colát utálom, a pepsit meg szeretem.


Szerintem egész más íze van a kettönek.

2015. máj. 14. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
81%

Mindenféleképpen van eltérés, de két Coca Cola sem azonos. Akár Coca Cola, akár Pepsi (már nem Cola), a végleges termék szirupból és vízből készül. Ahogyan a sör esetében is, a vízen nagyon sok múlik.

Szóval ha vaktesztet csinálsz, az eltérést érzékelni fogják, de hogy melyik pohárban mi van, már nem 100%-os.

2015. máj. 14. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
59%
Igen, a Pepsi szerintem finomabb. A Coca íztelenebb
2015. máj. 14. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
92%
A Pepsi sokkal édesebb, lágyabb, míg Coca karakteresebb.
2015. máj. 14. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
80%

Persze, a Coca Cola kicsit testesebb, a Pepsi meg Pepsisebb.

A Coca Colák között is megvan a különbség A simához képest a Light sokkal édesebb az édesítőszere miatt, a Zero - ami a Light javított változata - is a hagyományra hasonlít, jobb is nála.

2015. máj. 14. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
92%
Coca-Colát minden nap iszok, szóval nem téveszteném össze semmivel sem. A Pepsinek teljesen más íze van, azt nem is szeretem.
2015. máj. 14. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
78%
A Pepsi szerintem édesebb, A Coca meg olyan "kólásabb" ízű.
2015. máj. 14. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
Nem csak a Cocát és a Pepsit, hanem a Coca Lighot, Zerot, Pepsi Light-ot és Max-et is bármikor megkülönböztetem, pedig nem vagyok rendszeres fogyasztó. Különösen a Coca termékeknek van jellegzetes íze.
2015. máj. 14. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
33%
Coca jobb ízű. Pepsit is megiszom, de az édesebb. A cukormentes mind nagyon rossz. Sajnos túl jó az ízlésem, és az édesítőszer íz nekem mindent elnyom.
2015. máj. 14. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
85%
A Pepsi-nek enyhe kandírozott narancs aromája van, a Coke-nak ehelyett citromos beütése van.
2015. máj. 15. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!