Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Hogyan lehet meghatározni a...

Trolompár Armandó kérdése:

Hogyan lehet meghatározni a Fehér tea minőségét?

Figyelt kérdés

Arra már rájöttem hogy a filteres és szálas teák közt ég és föld a különbség, de két különböző fajta szálas teánál például mi lehet eltérő, ha ugyan abból a növényből készülnek alapból, és kép alapján nem igazán lehet eltérést felfedezni?


Úgy alakult hogy véletlen találtam szálas fehér teát aminek nagyon megtetszett az íze, viszont érdekes, hogy az interneten rendelhető hasonló fehér teák több mint dupla ennyibe kerülnek, pedig kép alapján nem látszanak másnak. Érdemes megpróbálni azokat, vagy csak arról van szó hogy az ottani eladók magasabb hasznot akarnak, például kisebb forgalom miatt?



2015. máj. 21. 14:35
 1/2 anonim ***** válasza:
hánytatós vagy nem
2015. máj. 21. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hát ettől semmi bajom nem volt, zöld teából találkoztam már olyannal ami eléggé szét tudja csapni a gyomrot :D
2015. máj. 22. 00:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!