Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Ki ivott már limonádés Topjoy-t?

Ki ivott már limonádés Topjoy-t?

Figyelt kérdés
Hogy ízlett? Hol lehet kapni és mennyiért? Esetleg lehet rendelni is? Linket kaphatok? És így végül nektek melyik Topjoy a kedvencetek?:)) Nekem talán a kaktuszos ízlett a legjobban:)) Köszi előre is Mindenkinek!

2015. júl. 19. 16:42
 1/7 anonim ***** válasza:
78%
én nem
2015. júl. 19. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Húú de sokat segítettél!
2015. júl. 19. 16:47
 3/7 anonim válasza:
100%
Em ittam mar es nagyon finom volt :) Nalunk a kozertben lehet kapni de sztm tesvoban vagy ilyen nagyobb aruhazakban lehet kapni.. A kevencem pedig a dinnyes :)
2015. júl. 21. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Oké, köszi szépen! :))
2015. júl. 21. 15:37
 5/7 anonim válasza:
100%
Nekem egyáltalán nem ízlett.( A rebarbara miatt) Egy szimpla Abc-ben is megtalálható. Olyan árban mozog mint a többi. Nekem a kaktuszos és a dinnyés a kedvencem.
2015. júl. 29. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Oke, koszonom!:) mar nagyon kivancsi vagyok, foleg a rebarbara miatt, hogy milyen lehet az ize. Remelhetoleg nem sokara meg is fogom kostolni, ha talalok:))
2015. júl. 30. 21:51
 7/7 anonim ***** válasza:

Én...nekem nem ízlett. Sok helyen lehet kapni 100-300 ft-ig. Rendelni nem tudom h lehet-e. És a kedvenceim:

Alma-Görögdinnye

Mangó

Eper-Ananász

Paradicsom xDD

2016. aug. 21. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!