Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Hol lehet Zalaegerszegen...

Hol lehet Zalaegerszegen Mountain dew-t venni?

Figyelt kérdés
2015. júl. 25. 21:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Hivatalosan nincs Magyarországon. Esetleg rendelni tudsz ilyen kuriózumokat árusító boltok honlapjáról.
2015. júl. 25. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

[link]


Fincsi udito lehet, ha lebontja az egeret :P

2015. júl. 26. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

@08:49


Ezt körülbelül bármelyik szénsavas üdítő megcsinálja neked. Először talán informálódj, mint hogy ilyen zugújságírók szenzációhajhász cikkei alapján akarj messzemenő következtetéseket levonni.

2015. júl. 26. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Rendeben van mester, majd informalodom :)
2015. júl. 26. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem vagyok én mester, se főnök, se semmi. Csak nyitott szemmel járok. Ez is olyan mint mikor kiforraltál a kólát, és ott maradt valami fekete szilárd anyag. Úr Isten milyen durva, fény derült az ördögi titokra. Nem mintha a Coca-Cola Company nagyon titkolná hogy az összes italuk masszából készül.
2015. júl. 26. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
The British Store, The Candy Store, Ázsia Center.
2015. júl. 26. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
0%
Ne is keresd, szerintem nagyon rossz! Mi Romániában haverokkal vettünk, olyan mint egy elcseszett limonádé szénsavval, fujj. Olyan rossz, savanyú utóíze van.
2015. júl. 27. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!