Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Markasabb vagy az olcsobb...

Markasabb vagy az olcsobb energiaitalokat szeretitek?

Figyelt kérdés
Inkabb isztok ritkabban, de akkor a red bull, hell, bomba, monster kategoriat. Vagy mindegy, mert mind ugyanaz, csak a tobbi pl Kobra... Legalabb olcso is. Maximum mennyit adtok ki a 0,25-os vagy 0,33-as (kisdobozos) energiaitalokert.

2015. júl. 26. 20:07
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Sparos is tök jó. Kéltszer anyni koffein van benne, mint a bombában azt hiszem, vagy valami másikbann, már passz...
2015. júl. 26. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Én az alap energiaital felhozatalnál csak egynél vettem észre jelentős ízkülönbséget, az pedig a Burn. És az egyik legjobb szerintem.
2015. júl. 26. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Aham, spar budget, burn. Es mi van azokkal, amik nem femdobozosak, pl cobra. Azzal, hogy altok?
2015. júl. 26. 20:22
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanolyanok mint a red bull
2015. júl. 26. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
A sparos energia italt jobban kedvelem mint a red bullt, burn is szuper es a hell, monster.
2015. júl. 26. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Hetente hanyszor isztok pl spatrosat? Mennyit szerettek kiadni egy italert. Ha mondjuk nincs spar a kozelben, max mennyiert vesztek kis boltokban?
2015. júl. 26. 20:36
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Dohányboltban szoktam venni 119ért Go-t. Vagy Adrenalint 155-ért, de azt ritkábban. Most van egy új, az a neve hogy Pump, az 149 volt, annak is átlagos az íze. A hell az 180 ft, a Bomba is, de az nem minősül energiaitalnak mert kevesebb a koffeinszintje, de az íze azért olyan. 180-nál többet csak a Burn-ért adok ha olyan kedvem van.
2015. júl. 26. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Mindegy ugyanaz a borzalom van a drágában is meg az olcsóban is. Ugyanúgy használ a Kobra is.
2015. júl. 26. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Az alap "tuttifrutti" energiaital ízt nem szeretem, ezért régebben muszáj volt a drágábbakat venni (főleg Monstert és Rockstart), amik többféle ízben is elérhetők voltak. Ma már szinte minden márkából elérhető nagyobb választék, így inkább az olcsókat iszom, pl Watt (az új guavás a kedvencem), Oxxo (ebből pedig a bodzás és a áfonyás(?) fej-fej mellett).
2015. júl. 26. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Ha arról van szó, hogy elalszom-e a motoron, mindegy, csak olcsó legyen, hisz mindenképpen rossz, illetve ha lehet, aszpartám ne legyen benne, mert rühellem. Évek óta nem ittam ilyesmit, úgyhogy nem vagyok képben velük.

A bombot amúgy egész kellemesnek tartottam annak idején.

2015. júl. 26. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!