Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Tudja esetleg valaki, hogy...

Tudja esetleg valaki, hogy hol tudok Real Madridos energiaitalt venni? Többi lent.

Figyelt kérdés

Régóta keresem és láttam, hogy anno 2012-ben jött ki, de azt sehol nem láttam, hogy limitált kiadású-e, avagy sem.

Nagyon fontos lenne!

A másik hasonló kérdés a League of Legends-es üdítőről szól, ami nem tudom, hogy energiaital, vagy kóla (vagy bármi más, de tuti üdítő), de képről láttam olyat és hátha itthon is kapható.


Ha bárki tud bármit a fent említett két dologról, hogy hol lehet venni/rendelni, kapható-e még/már, vagy valaha volt-e egyáltalán itthon, az kérem segítsen nekem! :)


Hálás köszönet előre is. :)



2015. aug. 2. 19:59
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!