Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Ittatok már Kopi Luwak, vagy...

Ittatok már Kopi Luwak, vagy Black Ivory kávét, ha igen, milyen az ízük?

Figyelt kérdés

Olvastam a neten egy cikket, amiben a világ legdrágább és legkülönlegesebb kávét sorolták fel:

[link]

Mivel nagy kávéőrült vagyok, nagy kedvet kaptam hozzá, hogy egyszer a közeljövőben megkóstoljam, beszerrezzem valamelyiket. Kinek melyikről mi a tapasztalata? Melyiket érdemes kipróbálni?



2015. aug. 25. 11:12
 1/2 anonim ***** válasza:

Én is nagy kávé őrült (nem ezt a szót akartam használni, de nem engedi át a trágárságszűrőn :)) vagyok, egy időben meg is akartam kóstolni őket. Aztán időnként felmerül a téma itt-ott tv-ben és még nem láttam embert, aki kifejezetten szerette volna (elsősorban a kopi luwak-ra gondolok). Aztán olvastam, hogy ezeket az állatokat emiatt tartják fogságban és kicsit elgondolkodtam, hogy talán nem olyan fontos ez... Szóval én már nem akarom megkóstolni őket. Bocsi, hogy off-volt, csak hozzá akartam fűzni.

És milyen kávékat ittál eddig amik kedvencek, érdekesek? Nekem most az az elvem, hogy mindig megkóstolok valami újat, úgyhogy szívesen veszek ajánlást/ajánlok. :)

2015. aug. 26. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szia! Különös, nekem ismerősöm ivott már ő azt mondta finom csokis aromája van. :) De persze ízlések és pofonok olyat is hallottam akinek tényleg nem ízlett... Én a Jaku madár kakijából származó kávét kóstoltam meg egyszer Londonban. Na az egészen kellemes volt annak ellenére hogy tudtam miről van szó. Lágyabb volt mint a legtöbb kávé, mégis volt egy erős karaktere ami semmihez sem fogható. :)
2015. aug. 27. 10:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!