Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Tudnátok nekem valahol ilyen...

Tudnátok nekem valahol ilyen italt találni?

Figyelt kérdés
Sokat gondolkodtam ezen életem során és rájöttem, kéne valami olyan alkoholmentes innivalón ami finom, egészséges, és ha lehet, olcsó. Nem valószínű hogy van ilyen magyarországon, de ha van akkor mindenképp írjátok meg. Az egyik ilyen szerintem a Tonic, abban van még kinin. Az Ice Teák jók lennének de nem igazi teák sajnos.

2015. aug. 28. 23:11
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
My Aloe. Aloe Verás ital fémdobozban.
2015. aug. 28. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
2015. aug. 28. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Víz
2015. aug. 29. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Csinalj otthon limonadet magadnak. Rakhatsz bele menta levelet is, mandarint, narancsot, limet es termeszetesen sarga citromot (nincs is ennel jobb es finomabb). De csinalhatsz bodza szorpot is, isteni.
2015. aug. 29. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!