Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Bravos Espresso kávéról mi a...

Bravos Espresso kávéról mi a véleményetek? Mennyivel jobb, mint a Bravos Classic?

Figyelt kérdés

Egyszer vettem Bravos Classic kávét, de olyan rossz volt, hogy nem is ittam meg, ki kellett dobnom.


A Bravos Espresso finomabb vajon?


(akik itt Illy meg Dallmayr kávékat akarnak megvetetni velem, kérem, ne is válaszoljanak, mert pl. a Tchibo Family-t is nagyon szeretem, pedig az hasonló árkategória.)


2015. dec. 2. 19:44
 1/5 anonim ***** válasza:

Pedig az Illy meg a Dallmayr nem egy nagy kategória még...


Borzasztóak az ilyen kávék (Bravos, Eduscho, Jacobs, stb...), mindegy milyen verziót próbálsz, a probléma azzal van, hogy az ilyen olcsó, szemét kávéknál nem csak a kávébab minősége nem jó, hanem nagy az éretlen vagy nedves babok aránya a keverékben, amik aztán jól szénnépörkölődnek pörköléskor, az őröltbe meg eleve belesöprik még a sarokban található mocskot is. Ezért savanyú, fanyarú ízű és ezért olyan az ára, amilyen.

2015. dec. 2. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nem igazán értek a drága kávékhoz?


De akkor miért finom nekem szerinted a sárga Tchibo, ha minden olcsó kávé szar?

Pedig eurós boltba van, hogy azt is 390Ft-ra akciózzák.

2015. dec. 3. 10:03
 3/5 anonim ***** válasza:
Én szeretek mindenfélét végigkóstolni. A kávé az amiben most már nem spórolok. Most látom, hogy milyen szintjei vannak a kávéknak minőségben. A bravos-t én is egy borzalomnak tartom, nem kóstoltam az espresso-t, de valószínűleg csak egy fokkal lehet jobb a classicnál. Attól még, hogy érzékelem a különbségeket, sznobbá nem váltam: a legalsó árkategóriások közül a paloma-t, segafredo intermezzo-t kedvelem, bár már egyre ritkábban fogyasztom. De ha adódna olyan, hogy nagyon nem telik másra, akkor ezt a kettőt preferálnám. (Még a segafredo emozioni-ja se horror árú és az már közelíti a dalmayr, illy szintet)
2015. dec. 3. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 istván748 válasza:
A bravos 3 az egyben valami szörnyű! Nem hogy nem frissìt mint általában a kávé készìtmények, hanem agyonüt, lenyom!
2017. júl. 4. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Bravos classic: a legrosszabb amit idáig ittam, mindegy milyen géppel készült.... talán még a Spar s-budget is jobb egy fokkal. Pedig sokféle olcsó kávét végigpróbáltam már. Alig van íze, hamar elmúlik. Mintha valami fekete vizet innál. Kb mint sörben a borsodi Rakoczi.

Bravos classic espresso (fekete): az már jobb kiadás,a fehér csomagolású Mild-ot még nem próbáltam.

2022. okt. 8. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!