Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Létezik tutti frutti ízű ital?

Létezik tutti frutti ízű ital?

Figyelt kérdés
Itt konkrétan arra gondolok, hogy létezik e olyan ízű innivaló, ami teljes mértékben hasonlít az energiaital ízére éy nem tartalmaz koffeint?

2016. jan. 8. 21:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
70%
Ne haragudj, de azért írok csak mert én is kiváncsi vagyok. Nagyon imádom az energiaital ízét, de nagyon ritkán iszok csak mert nagyon egészségtelen. Jó lenne valami alternatíva. /)
2016. jan. 8. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Én szoktam látni a boltokban tutti fruttis italport,vízzel feloldod és kész.Rem. segítettem :D
2016. jan. 8. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Van. Romániában, egy frutti nevű petpalackos szénsavmentes gyümölcs ital.

Náluk ez olyan menő, mint nálunk a jaffa vagy a márka.

2016. jan. 8. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 MrPifta ***** válasza:
37%
amúgy a Tutti frutti azt jelenti, minden gyümölcs, tehát valójában ez gyümölcs keverék, ilyen íz nem létezik valójában.
2016. jan. 9. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
75%
Pont fordítva: ilyen íz létezik, de gyümölcsök keverékéből nem állítható elő. Tehát szintetikus íz, otthon nem tudod összekutyulni akárhány gyümölcsből sem.
2016. jan. 9. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Régebben lehetett kapni a boltban bolero port, aminek ''energiaital'' íze volt, de az közel sem hasonlított rá.. Legközelebb ha megyek, újra körülnézek a boltban. Ha valaki esetleg mégis tudna, annak várom a válaszát :)
2016. jan. 9. 12:18
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi hozzászólásokat :)
2016. jan. 9. 12:18
 8/11 anonim ***** válasza:

Ebben nincs koffein és gyerekeknek van kitalálva, ők is ihatják: [link]

Ezt az Adrenalinosat már kóstoltam, finom! :)


Azt írják ez is tutti fruttis ital. Ezt még nem kóstoltam így nem tudom, hogy milyen, hasonlít-e az energiaital ízére.

De majd ki akarom próbálni. Győrben is lehet venni, én győri vagyok. :)

[link]

2016. jan. 9. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Hmm, ilyen adrenalint én is láttam már.. legközelebb lehet hogy veszek egyet próbaképpen :) Köszi! :D
2016. jan. 9. 15:26
 10/11 anonim válasza:
75%
Biztos hogy létezik de ilyet én is keresek. Volt valami guarana ízű víz ami full olyan volt. Az Aldiban lehetett kapni csak az megszűnt itt.
2016. febr. 4. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!