Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Szerintetek melyik a legjobb...

Szerintetek melyik a legjobb energiaital?

Figyelt kérdés

Nem igazán vagyok energiaital hívő, ritkán iszok, de pénteken reggel 6-tól másnap délutánig pörögnöm kéne alvás, pihenés és fekvés nélkül, ami több, mint 24 óra.

Nem bánom, de nem fogom bírni az éjszakát ha nem kezdek valamit.

És mivel nem vagyok energiaital szakértő a ti véleményetekre lennék kíváncsi, hogy melyik a kedvencetek úgy ízre, ami iható, jobb minőségű, nem borzalmas az utóíze és egyebek.

Csak értelmes válaszokat kérek.

Köszönöm!



2016. jan. 13. 17:11
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagyok nagy rajongója az energiaitaloknak, de ha már választanom, akkor almás Hell, annak kicsit ciderre emlékeztet az íze, nem olyan tutti-frutti.


Viszont ha a felpörgetés a cél, akkor ha találsz Rockstar-t (dohányboltokban láttam anno, de azóta lehet elterjedt több helyen), abban még van a koffeinen kívül taurin is, elég hatásos.

2016. jan. 13. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Én a kék színű Burn-t ajánlom :) finom és hatásos
2016. jan. 13. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigieket, még várom a válaszokat! :)
2016. jan. 13. 20:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!