Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Ti éreztek valami hatást, ha...

Ti éreztek valami hatást, ha energiaitalt isztok?

Figyelt kérdés
Szerintem én akár két litert is meg tudnék inni kb bármelyikből, akkor se éreznék semmit (persze sose innék meg ennyit, de szoktam venni néha a 600 ml-es Bombát és ha megiszom egyszerre akkor se érzek semmit). Nem érzem éberebbnek magam, nem ver gyorsabban a szívem, egyszerűen semmi.
2016. febr. 17. 18:58
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
pedig tényleg nem iszok ilyet sűrűn, jó ha kéthavonta veszek egy üveggel, szóval nem lehetek immunis rá
2016. febr. 17. 19:02
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
én se szoktam semmit érezni, egy alkalmat leszámítva (10 évvel ezelőtt),amikor meccs előtt ittam több dobozzal,aztán a futás hatására majd kiugrott a szívem, de egyéb esetben soha semmit, és én is kb olyan sűrűn iszom ilyet mint te
2016. febr. 17. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Én már egytől is hiperaktív leszek. Este is tikkel a lábam az ágyban.

Mondjuk nem is iszom soha, nem vagyok rászokva.

(Évi pár darab, főleg kritikus időszkokban)

2016. febr. 17. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
92%

Valószínű, hozzá szokott a szervezeted. Én, egy fél doboztól kiakadtam:)

Viszont a kávéhoz hozzá vagyok szokva. Napi 14-16 kávé és lefekvés előtt is egy dupla. Semmi hatással nincs rám.

2016. febr. 17. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Alapjáraton semmi, de régebben, ha másnapos voltam, akkor ezt ittam és egy doboz helyrerakott valamennyire.
2016. febr. 17. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Én mondjuk a kéthavonta 1-2 doboztól sem érzek semmit, bármelyik lehet az, rászokva meg nem hiszem,hogy ennyitől lennék, kávét iszom,de azt is csak az íze miatt,az se hat semmit,van,hogy a párom hétvégén felkelt,megiszunk 1-2 kávét,ő megy dolgozni,én megy aludni :-)
2016. febr. 17. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem igazán,nagyjából immunis vagyok a koffeinre bármilyen formában .

Mondjuk reggel nem egészen,mert a kórosan alacsony vérnyomásomat felveszi a normális tartományba :) Annyit érzek,hogy visszatértem az élők közé :)

2016. febr. 17. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2016. febr. 17. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Én sem érzek semmit, még a literes kiszerelés után sem.

Gondolkodtam ezen én is, valószínűleg jó nagy kamu az egész.

2016. febr. 17. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
A 600ml-es Bomba! nem egy olyan nagy löket, egy 250ml Hell strong, nem is beszélve a külföldi taurintartalmú energiaitalokról sokkal erősebb.
2016. febr. 17. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!