Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Mit igyak Starbucksban?

Mit igyak Starbucksban?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Ezen a heten előszőr fogok menni Starbucksba és néztem az itallapjukat 3 kávéval is szemezgettem:vanilla latte,mocha, white chocolate mocha

Nektek ezekből melyik jött be?

Melyik onnan a kedvenc kávétok?

Hülyék kíméljetek, igen képes vagyok egy kávéért annyit fizetni és kész

16/F 😘



2016. márc. 21. 21:50
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a forró italok közül a kedvenceim: vanilla latte, signature forró csokoládé, vanilla rooibos tea. Hideg: java chip frappucino, jeges vanilla latte, jeges chai tea latte.


Szóval szerintem elsőnek próbáld a vanilla lattét. :D De a mocha sem rossz, az végülis egy latte, csak még raknak bele csokit is.


18/F

2016. márc. 21. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
És ezeket is lehet különböző méretekben kérni?
2016. márc. 21. 22:04
 3/28 anonim ***** válasza:
100%
igen 3 méret van.
2016. márc. 21. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:

Utolsó kérdésem, aztán már hülyének lehet nézni:D

Az összes kávét műanyag pohárba kapod? Mert a weboldalon üveg pohárba vannak a kávék😂😂

2016. márc. 21. 22:11
 5/28 anonim ***** válasza:

Igen, ahogy a második válaszoló írja, 3 méret van.


Kicsi (tall): 354 ml

Közepes (grande): 473 ml

Nagy (venti): 591 ml


Én általában kicsit szoktam vagy néha közepeset, a nagyot nem bírom meginni. Meg az már túl sok cukor lenne :D

2016. márc. 21. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
100%
Alapból papír / műanyag pohárban adják, ha jelzed a vásárláskor, hogy rendes csészében / pohárban szeretnéd, akkor úgy kapod. :D
2016. márc. 21. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek nagyon :)
2016. márc. 21. 22:14
 8/28 anonim ***** válasza:
100%

Eszpresszót iszom mindenhol, a Starbucksnak a citromos piskótáját ajánlom, ha éppen van nekik.


Amúgy szerintem is hülye vagy, mert ennyi pénzért én elvárnám, hogy leülök, és Mancika hozza ki az a kávét, ne nekem kelljen már kiszolgálnom magamat, de hát most ez a f...ság a menő. Annyira azért nem jó a kávéjuk, bármelyik Illys hely veri. Literes kiszerelésben meg igyon kapucsínót, akinek két anyja van. Ki bír ennyit meginni?

2016. márc. 21. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:
Jol van en olyan meno vagyok hogy csak na😁
2016. márc. 21. 22:29
 10/28 A kérdező kommentje:
Es mindenki oda megy ahova akar:D
2016. márc. 21. 22:30
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!